Alps Ultra Majors – wyjątkowe wyróżnienie dla alpejskich ultrasów!

Alps Ultra Majors – wyjątkowe wyróżnienie dla alpejskich ultrasów!

We współpracy z organizatorami trzech wyjątkowych biegów alpejskich zostało stworzone wspólne wyróżnienie – Alps Ultra Majors, którego celem jest uhonorowanie wysiłku biegaczy, którzy ukończyli wszystkie trzy zawody w limicie czasu – niezależnie od tego jakie zajęli miejsce w klasyfikacji!

Zasady przyznawania wyróżnienia są stosunkowo proste. Należy ukończyć trzy zawody na dystansie co najmniej 45 km każdy. Są to:

  • Eiger Ultra Trail (Szwajcaria)
  • Grossglockner Ultra Trail (Austria)
  • TNF Lavaredo Ultra Trail (Włochy)

Co ważne – ze względu na to, że żeby wziąć udział w niektórych z tych zawodów trzeba uczestniczyć w losowaniu nie ma ograniczonego czasu na osiągnięcie celu. Pod uwagę są również brane wcześniejsze lata. Jeśli więc masz już wszystkie biegi za sobą – możesz zgłosić się do weryfikacji!

Zależnie od tego na jakim dystansie biegi zostały ukończone można zgłosić się do weryfikacji w dwóch kategoriach:

  • Alps Ultra Majors – dla tych, którzy ukończyli co najmniej 2 z trzech zawodów na dystansie ponad 100 km i 1 zawody na dystansie co najmniej 45 km;
  • Alps Ultra Majors Light – dla tych, którzy kończyli wszystkie biegi na dystansie co najmniej 45 km.

Na zawodników, którzy poprawnie przejdą weryfikację czeka wyjątkowy, personalizowany i odlewany medal o wielkości 13×10 cm oraz certyfikat potwierdzający zdobycie wyróżnienia. Prócz tego każdy, kto otrzyma nagrodę zostanie oficjalnie zaprezentowany w gronie zdobywców AUM na oficjalnej stronie www.alpsultramajors.com.

Dla zainteresowanych istnieje możliwość zakupu produktów komplementarnych z logo zawodów takich jak koszulka techniczna, opaska, rękawki czy worek.

Mamy nadzieję, że w niedługim czasie Alps Ultra Majors stanie się rozpoznawalną marką i wyróżnieniem, które będzie powodem do zachwytu i obiektem pożądania biegaczy kochających zawody w Alpach!

Oficjalna strona: www.alpsultramajors.com

Oficjalny profil FB: www.facebook.com/alpsultramajors/

Translate »