Dlaczego musisz wziąć udział w Tallinna Maraton 2018?

Dlaczego musisz wziąć udział w Tallinna Maraton 2018?

Masz tylko jedną szansę, by przebiec Tallinna Maraton w 100 rocznicę niepodległości Estonii!
W 2018 roku Republika Estonii świętuje setną rocznicę, a Tallinna Maraton jest częścią oficjalnych obchodów. Chcemy zorganizować największy jak do tej pory Tallinna Maraton, w którym weźmie udział 21 000 biegaczy – bądź jednym z nich!

 Stare Miasto w Tallinnie – część światowego dziedzictwa UNESCO

Trasa biegu prowadzi wzdłuż Starego Miasta, należącego do światowego dziedzictwa UNESCO, gdzie można doświadczyć historycznego ducha i zapierającej dech w piersiach architektury. Po drodze zobaczysz także nowoczesną część Tallinna, która pokazuje, dlaczego Tallin został nagrodzony jako jedna z najbardziej innowacyjnych stolic Europy! Odwiedzając Tallinn na własne oczy przekonasz się także, dlaczego Lonely Planet przyznała miastu tytuł Najlepszej Destynacji 2018 – ‘Best Value Destination 2018’. Przyjedź i skorzystaj z darmowego Wi-Fi w najlepiej zachowanym średniowiecznym mieście Północnej Europy, jakim jest Stare Miasto Tallinn.

Doskonała pogoda do biegania i szybka trasa czekają na Ciebie! 

Korzystna pogoda, temperatura w granicach 14-17 stopni Celsjusza w naszej strefie we wrześniu i szybka trasa są ważnymi aspektami, dla których biegacze z różnych krajów uczestniczą w Tallinna Maraton. W 2017 wzięli w nim udział biegacze z rekordowej liczby krajów – 56, a zwycięzca zakończył maraton z czasem 2:09.22

Spersonalizowany numer startowy, koszulka Nike i niezwykły medal 

Każdy, kto przebiegnie dystans maratoński, otrzyma stylową koszulkę finishera firmy Nike! Na numerze startowym zostanie nadrukowana flaga Twojego kraju i Twoje imię! Uczestnicy Tallinna Maraton otrzymają wyjątkowy, symboliczny medal, zaprojektowany specjalnie na 100. urodziny Estonii!

Trzydniowy rodzinny festiwal biegowy 

Jeżeli cała Twoja rodzina jest aktywna, Tallinna Maraton może być dla Was idealnym wyborem. W naszym programie znajdziecie biegi dla najmłodszych (Kids Races), 5km bieg Nike dla młodzieży – Nike We Run Tallinn 5k Youth Run, 10km bieg rekreacyjny, jak również półmaraton i maraton dla miłośników długich dystansów. Aby uniknąć tłoku w biurze zawodów, podzieliliśmy nasz program pomiędzy 3 dni, więc jeżeli chcesz spędzić z nami cały weekend – możesz to zrobić!

Tallinn jest blisko i wszystko w Tallinnie jest blisko 

Szybko odkryjesz, że wszystkie ważne miejsca w Tallinnie są zlokalizowane blisko siebie. Możesz dotrzeć do Tallinna bezpośrednio z 23 destynacji, a także promami z Helsinek lub Sztokholmu! Lotnisko i port są położone tylko 10 minut od centrum miasta, większość hoteli i restauracji znajduje się w centrum. Biuro zawodów Tallinna Maraton, a także start i meta zlokalizowane są w sercu Tallinna!

Do zobaczenia w Tallinnie 7-9 września 2018 roku!

Wszelkie informacje oraz formularz zapisów dostępne na stronie: www.tallinnmarathon.ee

Materiały organizatora

Translate »