Klasyfikacja Polaków podczas Madeira Island Ultra Trail 2018

Klasyfikacja Polaków podczas Madeira Island Ultra Trail 2018

10-ta, jubileuszowa edycja Madeira Island Ultra Trail 2018 przeszła do historii. Zawodnicy z całego świata, w tym spora grupa Polaków miała szansę wziąć udział w tych niezwykłych i wspaniałych zawodach. Wprawdzie MIUT nie posiada osobnej klasyfikacji dla osób z naszego kraju ale… ze względu na rosnącą popularność tego biegu postarałem się wskazać trzy najszybsze Polki i trzech najlepszych Polaków na każdym dystansie.

Wszystkim, którzy wzięli udział w zawodach zazdroszczę ogromnie i gratuluję osiągniętego wyniku! Mam nadzieję, że wspaniałe wspomnienia zostaną z Wami na lata!

MIUT 115 km / 7200 D+

Najszybsi Polacy:

  • Rafał Jura – 17:27:56
  • Mariusz Gezela – 18:46:41
  • Bartosz Misiak – 19:19:39

Najszybsze Polki:

  • Sylwia Bondara – 21:16:40
  • Anna Maczka – 28:04:26
  • Sylwia Wójcik Lasok – 30:47:15

ULTRA (85 km / 4700 D+)

Najszybsi Polacy:

  • Michał Stopa – 12:19:21
  • Lucas Ocelewicz – 14:57:14
  • Robert Staruch – 16:47:11

Najszybsze Polki:

  • Angelica Skutela – 17:43:04

MARATHON (42 km / 1750 D+)

Najszybsi Polacy:

  • Paweł Dyś – 05:40:01
  • Łukasz Stachowiak – 05:41:48
  • Mikołaj Barysznikow – 05:46:33

Najszybsze Polki:

  • Małgorzata Dyś – 06:43:38
  • Jagoda Dobies – 06:59:53
  • Agnieszka Marzec – 07:02:51

MINI (16 Km / 375 D+)

Najszybsi Polacy:

  • brak

Najszybsze Polki:

  • Joanna Daleszyńska – 02:07:41
  • Weronika Gostynska – 02:10:23
  • Joanna Kaysiewicz – 02:33:08

Wyniki Polaków na dystansie MIUT 115 km / 7200 D+

Miejsce OPEN Imię i nazwisko Czas Strata 
25º Rafal Jura 17:27:56 03:30:46
45º Mariusz Gezela 18:46:41 04:49:31
53º Bartosz Misiak 19:19:39 05:22:29
95º Sylwia Bondara 21:16:40 07:19:30
124º Jacek Gardener 21:58:08 08:00:58
146º Jacek Lisowski 22:40:23 08:43:13
175º Pawel Szalak 23:23:55 09:26:45
188º Slawomir Marszalek 23:44:50 09:47:40
192º Miroslaw Pawezka 23:48:15 09:51:05
216º Michal Pawlaczek 24:21:58 10:24:48
225º Robert Niedzielski 24:32:05 10:34:55
227º Krzysztof Gostyński 24:42:02 10:44:52
241º Leszek Pławecki 25:03:06 11:05:56
261º Maciej Walczak 25:31:38 11:34:28
287º Robert Gierula 26:30:50 12:33:40
308º Tomasz Wiktorowicz 26:51:42 12:54:32
317º Marcin Kowa 27:23:06 13:25:56
360º Anna Maczka 28:04:26 14:07:16
403º Waldemar Miś 29:23:19 15:26:09
404º Damian Szukała 29:23:19 15:26:09
432º Michał Skoniecki 30:23:02 16:25:52
456º Wójcik Sylwia Lasok 30:47:15 16:50:05
476º Witold Tatkiewicz 31:16:55 17:19:45
480º Mieczyslaw Krol 31:23:26 17:26:16
495º Marcin Jaworski 31:38:13 17:41:03
496º Adam Zajac 31:40:35 17:43:25

Wyniki Polaków na dystansie ULTRA (85 km / 4700 D+)

Miejsce OPEN Imię i nazwisko Czas Strata
21º Michał Stopa 12:19:21 02:19:52
82º Lucas Ocelewicz 14:57:14 04:57:45
155º Robert Staruch 16:47:11 06:47:42
189º Angelica Skutela 17:43:04 07:43:35
244º Marcin Kłoczko 19:25:48 09:26:19
283º Piotr Ciski 20:37:08 10:37:39

Wyniki Polaków na dystansie MARATHON (42 km / 1750 D+)

Miejsce OPEN Imię i nazwisko Czas Strata
70º Paweł Dyś 05:40:01 01:52:47
76º Łukasz Stachowiak 05:41:48 01:54:34
82º Mikolaj Baryszikow 05:46:33 01:59:19
216º Dyś Malgorzata 06:43:38 02:56:24
225º Karol Urbanski 06:48:39 03:01:25
228º Maciej Kaysiewicz 06:50:41 03:03:27
245º Jagoda Dobies 06:59:53 03:12:39
254º Agnieszka Marzec 07:02:51 03:15:37
299º Emilia Walczak 07:20:42 03:33:28
319º Zbigniew Bohn 07:28:48 03:41:34
413º Renata Gasowska 08:05:49 04:18:35
444º Michal Sliwa 08:23:40 04:36:26
493º Monika Zajac 09:08:08 05:20:54
501º Elżbieta Baka 09:30:43 05:43:29

Wyniki Polaków na dystansie MINI (16 Km / 375 D+)

Miejsce OPEN Imię i nazwisko Czas Strata
189º Joanna Daleszyńska 02:07:41 00:58:26
205º Weronika Gostynska 02:10:23 01:01:08
295º Kaysiewicz Joanna 02:33:08 01:23:53
371º Anna Los 03:09:55 02:00:40

Zdjęcia pochodzą z oficjalnego FB zawodów.

Translate »