Mattoni Karlovy Vary Half Marathon 2016 – ostatnie wolne miejsca!

Mattoni Karlovy Vary Half Marathon 2016 – ostatnie wolne miejsca!

Półmaraton Mattoni Karlovy Vary to kolejny klejnot w Biegowej Lidze Runczech. Słynne miasto uzdrowiskowe (Carlsbad) zaprasza biegaczy do poddania się jego urokowi, harmonijnej atmosferze, zaskakującej architekturze i wspaniałej historii. Malownicza trasa prowadzi wzdłuż rzeki Tepla na kolumnadę i dalej obok wielu uroczych budynków i deptaku, który pojawiał się w scenerii znanych filmów. Z relaksującymi ośrodkami spa, regenerującymi źródłami i majestatem, Karlowe Wary tworzą niezapomniane doświadczenie biegowe – tak jak w filmie!

kv

Kolejna, czwarta edycja tego niezwykłego półmaratonu odbędzie się już 21 maja! Jeśli chciałbyś pobiec bieg zorganizowany na międzynarodowym poziomie u naszych sąsiadów to musisz się jednak pośpieszyć. Zostały jeszcze ostatnie wolne miejsca (a limit uczestników wynosił 4000!). Limit czasu to 3 godziny a start biegu został zaplanowany na godzinę 18:00. To doskonała okazja nie tylko to udziału w wyjątkowym wydarzeniu biegowym ale również pomysł na spędzenie kilku w Karlovych Varach – najsłynniejszym czeskim uzdrowisku! Prócz tego jest to najmniejsze miasto na świecie (55 000 mieszkańców), które otrzymało odznakę IAAF Gold Label!

kv-cover

Limit czasu w tym biegu wynosi 3 godziny. Prócz dystansu głównego startować będzie również sztafeta oraz 2RUN (10+11km). Nie zabraknie standardowego dla RunCzech biegu rodzinnego. Może dlatego warto byłoby wybrać się do Karlovych Varów całą rodziną?

Potrzebujesz więcej informacji? Znajdziesz je na stronie www.runczech.com (po polsku!)

Śpiesz się, zostały ostatnie wolne miejsca!

Translate »