Rijeka Run 2019 – zapisy tylko do 29 marca!

Rijeka Run 2019 – zapisy tylko do 29 marca!

Rijeka Run to jedno z największych wydarzeń biegowych na północy Chorwacji (czyli stosunkowo niedaleko Polski). Jeszcze tylko do 29 marca trwają zapisy na wszystkie dystanse!

Jak pewnie część z Was wie w tym roku również ja wybrałem bieg w Rijece – a dokładniej półmaraton, by połączyć przyjemność biegania z wycieczką (która w zasadzie obejmuje mój dwutygodniowy urlop). Już 10 kwietnia zabieram całą rodzinę i jedziemy spędzić kilka dni w Chorwacji. Przy okazji ja pobiegnę półmaraton a mój syn bieg dla dzieci. Również Was zachęcam do spędzenia czasu w podobny sposób. Rijeka jest portowym miastem i świetną bazą wypadową (wystarczy odjechać kilka kilometrów np. do Opatiji, ale można też udać się do Rovinja, Puli czy na wyspę Krk). Wszystkie biegi będą miały miejsce 14 kwietnia 2019.

W ramach Rijeka Run 2019 odbędą się następujące zawody:

  • 4th Rijeka Marathon
  • 18th Rijeka Half Marathon
  • 3rd 10K Run powered by Heineken 0.0
  • 18th Rijeka Open Relay
  • 1st Erste Five

Jak widać niezależnie od możliwości można wybrać bieg dla siebie – rozpiętość od pełnego, królewskiego maratonu po bieg na 5 km (a także bieg bez pomiaru czasu, który odbędzie się w tym samym dniu) to kolejny i niezaprzeczalny atut.

Więcej informacji na stronie: www.rijeka.run

 

 

 

Translate »