Składy pakietów startowych Orlen Warsaw Marathon 2018

Składy pakietów startowych Orlen Warsaw Marathon 2018

Wczoraj poznaliśmy zawartość pakietów startowych podczas tegorocznej edycji jednego z najbardziej popularnych maratonów w Polsce – Orlen Warsaw Marathon! Organizatorzy postarali się o to, by pakiety były bardzo zróżnicowane pod względem ceny jak i zawartości. Dzięki temu wiele osób, które nie chcą płacić kroci za start w biegu będą mogli sobie pozwolić na te kilka godzin wysiłku i szczęścia. Ci – którzy chcą z kolei identyfikować się z biegiem albo dla których być może to ma być niezapomniany debiut (!) wybiorą wyższe pakiety z większą ilością gadżetów. Przypominam, że do wyboru jest dystans maratoński oraz bieg na 10 km!

Start biegu już 22.04.2018 (więc należy się już na poważnie przygotowywać!). Poniższe opłaty obowiązują do 21 marca 2018.

Pakiet startowy uczestników biegu OSHEE 10 km w wersji Basic (29 zł) składać się będzie z numeru startowego z chipem do pomiaru czasu, napoju izotonicznego OSHEE Isotonic Drink Natural, batonika Musli Bar SPORT oraz biuletynu zawierającego przydatne informacje dla biegaczy i kibiców, a także kupony zniżkowe ASICS.

Pakiet Standard (59 zł) zawiera dodatkowo koszulkę techniczną ASICS, ze specjalnym nadrukiem dedykowanym temu dystansowi.

Maratończycy w swoich pakietach Basic (59 zł) również znajdą numer startowy, chip, napój izotoniczny, batonik, biuletyn oraz kupony zniżkowe.

Pakiet Standard (89 zł) dla tego dystansu zostanie uzupełniony o koszulkę techniczną ASICS, z nadrukiem specjalnie przygotowanym na tę edycję ORLEN Warsaw Marathon.

Tradycyjnie już najbardziej okazały jest pakiet Premium (119 zł) – biegacze znajdą w nim dodatkowo poncho, shaker i ręcznik marki ASICS.

Pakiety startowe dla obydwu dystansów przekazywane będą w workach, w których biegacze będą mogli zdeponować swoje rzeczy przed startem. Na mecie wszyscy biegacze otrzymają pamiątkowe medale, a maratończycy także koce termiczne.

Kto z Was ma zamiar wziąć udział w zawodach? 🙂

Translate »