Wyjątkowa okazja na start w London Marathon 2020

Wyjątkowa okazja na start w London Marathon 2020

Maraton Londyński to jedno z najpopularniejszych wydarzeń biegowych na świecie. Zainteresowanie wśród biegaczy wielokrotnie przewyższa liczbę dostępnych miejsc. Teraz dzięki partnerowi technicznemu biegu, marce New Balance, macie wyjątkową szansę na wygranie pakietu startowego na tegoroczna edycję wraz z przelotem do Londynu i sprzętem sportowym.

W tym roku Virgin Money London Marathon odbędzie 26 kwietnia, więc jest jeszcze trochę czasu na ewentualne przygotowania. Natomiast jeszcze tylko przez kilka dni macie szansę wygrać pakiet startowy razem z przelotem do Londynu i zestawem sprzętu sportowego. To wyjątkowa okazja, bo aby wystartować w biegu trzeba być albo bardzo szybkim albo mieć dużo szczęścia w losowaniu. W tym roku padł kolejny rekord wysłanych zgłoszeń. Organizatorzy zebrali łącznie 457 861 aplikacji. A limit miejsc wynosi tylko trochę ponad 50 tysięcy, z których część jest zarezerwowana dla mieszkańców Wielkiej Brytanii i organizacji charytatywnych.

Jak wygrać udział w Virgin Money London Marathon 2020?

Masz szansę jeszcze tylko przez kilka dni, bo do 23:59 we wtorek, 14 stycznia. Na stronie london2020 znajdziesz formularz, w którym należy uzasadnić dlaczego to właśnie Ty masz jechać z New Balance na London Marathon. Nie zapomnij dołączyć zdjęcie z treningu biegowego i przygotowań do startów.

Trzy osoby, które prześlą najbardziej inspirujące zgłoszenia otrzymają Nagrodę Główną, czyli pakiet startowy na Virgin Money London Marathon 26 kwietnia 2020 roku, przelot w dwie strony oraz zestaw ubrań i butów New Balance. Dodatkowo pięć kolejnych osób zostanie nagrodzonych parą butów New Balance.

Maraton Londyński to wyjątkowe wydarzenie w kalendarzu biegowym. Każdego roku wyścig łączy wybitnych sportowców i amatorów z całego świata, którzy niezależnie od poziomu walczą o pobicie kolejnych rekordów. Bieg to nie tylko sportowe emocje, ale również wydarzenie charytatywne. Organizatorzy Maratonu od pierwszej edycji w 1981 roku przekazali na szczytne cele ponad miliard funtów.

 

Translate »