Górska Przygoda 2016

Górska Przygoda 2016

12 listopada w Wiśle już po raz trzeci odbędzie się bieg górski i zawody Nordic Walking „Górska Przygoda“. Impreza organizowana jest przez Stowarzyszenie Sport Pełen Pasji przy współpracy z firmą POLTENT, która od ponad dekady dba o wizualną oprawę eventów, zwłaszcza w świecie sportu.

208A9972

Z roku na rok impreza przyciąga coraz więcej pasjonatów biegania i chodzenia z kijami. Jak przystało na bieg górski na trasie znajdziemy elementy techniczne i wytrzymałościowe. Trasa biegu liczyć będzie 17 km (cztery bufety), natomiast Nordicowcy zmierzą się z pętlą o długości 12,5 km ( trzy bufety).

W tym roku o kolorowe miasteczko zawodów zadba nie tylko jesienna aura, ale i „kreatywny outdoor“, który zapewnia właśnie POLTENT – producent reklamy pneumatycznej, namiotów i bram startowych.

_MG_7696

W miasteczku między innymi strefa chillout, gdzie pod nowoczesnym namiotem Vento będzie można bez napięcia mięśni i stresów poleniuchować na wygodnych pufach! A czymże jest dla niektórych enigmatycznie brzmiąca reklama pneumatyczna? Jak mówi znane przysłowie „Jeden obraz wart więcej niż tysiąc“ i tu warto zobaczyć bogatą galerię realizacji! (linkowanie do http://www.poltent.pl/galeria/w-akcji.html)

Kiedy już zobaczycie upragnioną metę i przebiegniecie przez bramę to każdy z Was otrzyma pamiątkowy medal. Zobaczcie jaki nietuzinkowy! Jak przystało na bieg górski medal został wykonany w zgodzie z naturą z drewna.

_MG_7854

Oprócz medalu na każdego będzie czekał LECH Free oraz ciepły posiłek regeneracyjny.

Na zakończenie imprezy, zaraz po dekoracji najszybszych uczestników odbędzie się losowanie bardzo wielu cennych nagród wśród wszystkich biorących udział w zawodach!

Organizatorzy zadbali także o najmłodszych. W trakcie imprezy odbędzie się wyścig dla dzieci pod hasłem Moja Mała Górska Przygoda! Również dzieci na mecie otrzymają pamiątkowy medal oraz słodką niespodziankę ufundowaną przez firmę POLTENT! Po za tym każde dziecko będzie nagradzane na podium, ponieważ wszystkie które wystartują będą zwycięzcami !

Wszyscy kibice w trakcie trwania zwodów jak i po nich będą mogli uczestniczyć w nauce pierwszej pomocy, o którą zadba firma Fantom.

Kto ma jeszcze wątpliwości warto zobaczyć zeszłoroczną edycję

Poniżej przedstawiamy harmonogram imprezy:

Piątek 11.11.2016
18:00-20:00 – zapisy w biurze zawodów

Sobota 12.11.2016
8:00 – 10:30
– zapisy w biurze zawodów
11:00 – Start Biegu
11:01 – Start Nordic Walking
11:05 – Zawody Biegowe dla Dzieci
ok 14:30 – Dekoracja i losowanie nagród

12 listopada widzimy się w Wiśle!

Zapraszamy!

www.sportpelenpasji.pl

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1460974337564091/

Zapisy: http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/226/gorska-przygoda-edycja-iii.html

Zapisy dzieci: http://www.zmierzymyczas.pl/zapisy/227/gorska-przygoda-edycja-iii-zawody-dzieci.html

Translate »