2016 – rok spełnionych postanowień Linia Skechers Performance

2016 – rok spełnionych postanowień Linia Skechers Performance

Nowy rok, nowe postanowienia! Co zrobić aby ich dotrzymać? Skechers radzi – określić realistyczne cele, zaplanować strategię i… dopiąć swego! W realizacji sportowych planów pomogą buty marki z najnowszej kolekcji Performance. To gwarancja noworocznego sukcesu!

SKECHERS_damskie_399_99pln

Krok 1. Określ rodzaj aktywności Bieganie, a może dłuższe spacery? W tym roku Skechers motywuje do działania – windę zamieniamy na schody, a z autobusu wysiadamy przystanek wcześniej. Kluczem do sukcesu są właściwe buty – takie, które zachęcą do pokonania wielu kilometrów. Niezastąpiona będzie wkładka Memory Foam, która dopasowuje się do kształtu stopy, oraz technologia Resalyte® zapewniająca amortyzację. Sportowa linia Skechers oferuje również modele z perforowanej tkaniny umożliwiającej swobodny przepływ powietrza.

SKECHERS_m_skie_339_99pln__1_

Krok 2. Wybierz odpowiednie obuwie Każdy rodzaj aktywności wymaga wyboru odpowiedniego modelu buta. To najważniejszy element stroju każdego sportowca – zarówno amatora, jak i profesjonalisty. Linia Skechers GOwalk sprawdzi się podczas szybszego chodzenia czy nording walkingu, zaś buty z serii GOrun to modele idealne do biegania w terenie także zimą. Konstrukcja podeszwy, stopień elastyczności i innowacyjne rozwiązania dobrane do indywidualnych potrzeb do gwarancja komfortu i wyników!

SKECHERS_m_skie_339_99pln__4_

Krok 3. Czas na realizację! Grunt to dobre nastawienie? Skechers udowadnia, że nie tylko! W kolekcji marki dominują żywe kolory, które dodadzą pozytywnej energii zarówno w trakcie, jak i po treningu. Odpowiednio dobrane buty nie tylko uchronią przed kontuzjami, ale także poprawią samopoczucie i chęć do działania. To prawdziwy must-have na 2016 rok! Marka Skechers ogłasza 2016 rok rokiem spełnionych postanowień!

Translate »