AdventureMenu wchodzi na Polski rynek

Za kilka dni do sklepów outdoorowych trafi nowa marka na polskim rynku – AdventureMenu, produkująca jedyną na świecie żywność sterylizowaną bez konserwantów, której termin przydatności do spożycia wynosi aż 3 lata!

 adventuremenu

AdventureMenu to powstała w 2011 roku czeska firma, produkująca innowacyjne, sterylizowane dania gotowe dla miłośników wszelkiej aktywności outdoorowej: turystów, podróżników, alpinistów, żeglarzy, uczestników rajdów, rowerzystów itd., pragnących prawdziwego, wartościowego jedzenia, które można przygotować w kilka minut. Posiłki AdventureMenu nie są liofilizatami, zatem nie dodaje się do nich wody.

_MG_0828_01

Wszystkie dania są przygotowywane ręcznie, wyłącznie ze świeżych składników najwyższej jakości (w ofercie jest nawet dziczyzna!!!). Dzięki unikalnej, opatentowanej technologii, produkty AdventureMenu to JEDYNA NA ŚWIECIE ŻYWNOŚĆ STERYLIZOWANA BEZ ŻADNYCH ŚRODKÓW CHEMICZNYCH I KONSERWANTÓW! Posiłki zachowują świeżość i wyjątkowy smak przez 3 lata, przez co idealnie nadają się na wielotygodniowe, a nawet wielomiesięczne wyprawy w dowolny zakątek świata. Tym bardziej, że można je przechowywać w niezwykle szerokim zakresie temperatur, bo od 1 do aż 30°C!

ohrevy-nove-nejkval

Posiłki AdventureMenu można podgrzać na trzy sposoby: zanurzając całą, zamkniętą paczkę w gorącej wodzie na 10 minut, podgrzewając jedzenie na patelni przez około 2-3 minuty lub używając wyjątkowego systemu SELF-HEATING™ (samopodgrzewacza).

samopodgrzewacz

SELF-HEATING™ to stworzony przez AdventureMenu SYSTEM TERMICZNY DO PODGRZEWANIA ŻYWNOŚCI BEZ ŻADNEJ KUCHENKI I NACZYŃ do temperatury 98°C!. Wystarczy włożyć całe zamknięte opakowanie jedzenia do samopodgrzewacza, dodać 40ml wody i zaczekać 12 minut. Danie jest gorące i gotowe do spożycia! Dzięki temu rewolucyjnemu rozwiązaniu gorący posiłek można zjeść dosłownie wszędzie (w ścianie, na łódce, nawet w korku w samochodzie!) bez konieczności zabierania ze sobą całej „kuchni” i w każdych warunkach pogodowych, przy których tradycyjne gotowanie nie było by możliwe (ulewny deszcz, śnieżyca, huraganowy wiatr).

Atlantyk-zachodnia-Sahara

Innowacyjność, jakość oraz zalety gotowych posiłków AdventureMenu i systemu SELF-HEATING™ zostały docenione przez branżę outdoorową praktycznie natychmiast po powstaniu firmy. Z żywności czeskiego producenta korzystali miedzy innymi Jiri Vondrak w trakcie wygranego przez siebie wieloetapowego wyścigu psich zaprzęgów „La Grande dyssée Savoie Mont Blanc” i Míla Janáček (Czech Subaru OffROAD Team) w trakcie Rajdu Dakar. AdventureMenu jest również oficjalną żywnością Rajdu Budapest-Bamako. Więcej informacji na temat marki można znaleźć na stronie www.adventuremenu.cz

samopodgrzewacz-1

W Polsce żywność czeskiej firmy pojawi się w sprzedaży od przyszłego tygodnia. Na początek w 16 sklepach outdoorowych na terenie 8 województw, w tym w sieci sklepów Militaria.pl. Wyłącznym dystrybutorem produktów AdventureMenu na polskim rynku jest konsorcjum firm Igosport i Sport Network.

Mila-Janáček-ambasador-AdventureMenu

Wszystkie sklepy zainteresowane współpracą i przesłaniem oferty zapraszamy do kierowania zapytań pod adresy mailowe: biuro@igosport.pl lub dystrybucja@sportnetwork.pl

Translate »