Akcesoria Merrell jesień – zima 2015

Akcesoria Merrell jesień – zima 2015

Kolekcja akcesoriów marki Merrell na tegoroczny sezon jesień – zima to seria outdoorowych i miejskich dodatków skierowanych do osób, które prowadzą aktywny styl życia.

Linia Seattle to kolekcja miejskich akcesoriów dla kobiet i mężczyzn. Oferowane produkty stanowią propozycje dla osób, które często przemieszczają się i zawsze muszą mieć pod ręką tablet, komputer czy telefon.

JBF23233-303_Renton_329pln

Merrell Renton (22L) to plecak miejski dla wszystkich ceniących wygodę. Posiada funkcjonalne kieszenie i miejsce na laptop. Ten plecak jest idealny dla osób, które jeżdżą do pracy rowerem.

Sugerowana cena detaliczna: 329 pln

Linia Portland to kolekcja typowo damska. Została przygotowana z myślą o kobietach, które żyją aktywnie i śledzą trendy.

JBF22526-545_Maricara_239pln

Sportowa torba Maricara (20L) pomieści niezbędne rzeczy potrzebne do ćwiczeń. Miłośniczki jogi i pilatesu docenią dodatkowe uchwyty na matę.

Sugerowana cena detaliczna: 239 pln

Linia Rockford to outdoorowa kolekcja dodatków, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Produkty te przeznaczone są dla ludzi aktywnych – idealnie sprawdzą się podczas jednodniowych wycieczek oraz dłuższych wypraw.

JBF23231-802_Tamarack_559pln

Plecak Merrell Tamarack (36L) spełni oczekiwania wielbicieli hikingu. Usztywniane plecy zapewniają komfort i stabilność. Plecak doskonale sprawdzi się nawet podczas deszczu, a to za sprawą wykorzystania wodoodpornych materiałów.

Sugerowana cena detaliczna: 559 pln

JBF22509-432_Myers_279pln

Plecak Merrell Myers (22L) to propozycja na trekkingowe wyprawy. Kieszenie boczne wykonane z elastycznej Lycry® pomieszczą butelkę, a specjalne uchwyty z przodu plecaka utrzymają kije trekkingowe oraz czekany.

Sugerowana cena detaliczna: 279 pln

Translate »