AKTYWNY RELAKS W STREFIE TIMEX

 

Warszawa, wrzesień 2012 – Już od 9:00 rano w najbliższą niedzielę strefa Timex na płycie Stadionu Narodowego zaprasza do skorzystania z wielu atrakcji – zarówno dzieci, jak i dorosłych.

„Dla najmłodszych przygotowaliśmy malowanie twarzy, kącik rysunkowy, będzie też niespodzianka. Na dorosłych czekają gry planszowe, strefa leżakowania, książki, prasa” – jednym słowem chillout – mówi Bartosz Szlązkiewicz, Marketing Manager Timex Group Polska. – „Chcemy, by Maraton Warszawski był miejscem spotkań całych rodzin. Timex od lat aktywnie wspiera biegaczy wyposażając ich w zaawansowane zegarki i pulsometry. Nie zapominajmy jednak, że za sukcesem każdego biegacza stoi wyrozumiała rodzina i przyjaciele. Właśnie dla nich stworzyliśmy strefę chilloutu – na wzór maratonów w Nowym Jorku czy w Londynie.”

Na wszystkich czeka też turniej badmintona przeprowadzony pod okiem trenerów, wielokrotnych medalistów Mistrzostw Polski: Karoliny Brzezińskiej oraz Jacka Jagodzińskiego. Między 10:00 a 14:00 co godzinę zapraszamy do uczestnictwa w konkursie, będącym rywalizacją 10 uprzednio zapisanych osób.

Wstęp wolny. ZAPRASZAMY!

Informacje o zegarkach sportowych Timex Ironman:
Timex ma unikalne doświadczenie w tworzeniu innowacyjnych, zaawansowanych technologicznie i solidnych zegarków dla sportowców. Pierwszą licencję na markę Ironman Timex uzyskał już w 1986 roku. W świecie międzynarodowego sportu swoją pozycję, innowacyjność i klasę marka Timex Ironman zawdzięcza kolekcji elitarnych monitorów treningu i wielofunkcyjnych zegarków zachęcających do aktywnego stylu życia. Zegarki Timex Ironman noszą sportowcy z całego świata. Od roku 2005 Timex jest Oficjalnym Sponsorem Pomiaru Czasu Maratonu Warszawskiego. Timex od ponad 10 lat jest też jednym z głównych sponsorów maratonu w Londynie oraz maratonu w Nowym Jorku (od 2008 r.). Firma wspiera również zawody triathlonowe Ironman, rozgrywane na pięciu kontynentach. W 2009 Timex rozpoczął też 15-letnią współpracę z New York Giants – kompleks treningowy zespołu nosi nazwę Timex Performance Center.

Informacje o Timex Group:
Timex Group jest jednym z największych w skali globalnej producentów oraz sprzedawców innowacyjnych zegarków i biżuterii. Założony w 1854 roku Timex jest częścią Timex Group – firmy, do której należy kilka marek, i zatrudnia ponad 5 tysięcy osób na całym świecie. Polskie przedstawicielstwo Timex, z siedzibą w Warszawie, działa od 1994 roku. Zegarki Timex dostępne są w sklepie internetowym www.timex.pl oraz w autoryzowanych sklepach na terenie całego kraju.

Źródło: Informacja prasowa

 

 

 

 

Translate »