Arc`teryx Covert Case – torba, z którą zaczyna się przygoda!

Arc`teryx Covert Case – torba, z którą zaczyna się przygoda!

Do podróży lotniczych, ze względów bezpieczeństwa i komfortu należy mieć torbę podróżną, która jest kompaktowa, mobilna i zapewnia łatwy dostęp do zawartości. Kanadyjska marka Arc`teryx, słynąca z produkcji najbardziej innowacyjnych i pożądanych produktów w sezonie wiosna/lato 2013 wprowadziła serię Covert Case – toreb, które idealnie będą nadawać się w każdą podróż!

Seria Covert składa się z trzech rozmiarów toreb podróżnych, dzięki czemu każdy globtroter może wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie model. Wszystkie torby są w pełni wyściełane, posiadają dwa innowacyjne ramiona stow-away. Dzięki nim torba jest niezwykle wielofunkcyjna. Może służyć jako plecak, torba na ramię lub walizka. Wielość zastosowań sprawia, że torba jest wielofunkcyjna, oraz fantastycznie sprawdza się w terminalach lotniczych (np. podczas kontroli czy przenoszenia do przedziałów bagażowych) i każdej podróży. Gdy nie jest potrzebna – w prosty sposób można ją złożyć do bardzo małych rozmiarów.


Do serii Covert należą:
Covert Case C/O: standardowych rozmiarów 40 litrowa torba podróżna carry-on case, która idealnie nadaje się do lotów krajowych, na krótkie 1-3 dniowe wyjazdy.
Covert Case I/C/O: standardowych rozmiarów 50 litrowa torba podróżna carry-on-case, idealna podczas lotów międzynarodowych. Fantastycznie nadaje się na 2-7 dniowe podróże.
Covert Case C/I: standardowych rozmiarów, duża 70 litrowa torba check-in case. Niezastąpiona podczas długich podróży.

Marka Arc`teryx niezwykle starannie dobrała materiały służące do produkcji serii Covert. Każdy z elementów jest wybrany celowo i bezkompromisowo. Niskopołyskowy nylon 500D i silikon 6,6mm PU, sprawia, że torby charakteryzują się niezwykłą odpornością na ścieranie i zniszczenie, ponadto są specjalnie zabezpieczone przed wszelkimi niekorzystnymi warunkami jakie mogą spotkać bagaż w podróży – brudem, wodą czy śniegiem.


Należy zaznaczyć, że seria Covert Case została wyróżniona w 2012 roku prestiżową nagrodą Gold Award podczas trwania targów OutDoor w Friedrichshafen (Niemcy).


Opływowy, prosty i elegancki wygląd sprawia, że seria Covert pozwala: „wziąć więcej i nosić mniej”. To hasło stało się mottem przewodnim podczas projektowania tego produktu.


Wszystkie modele tej serii są już dostępne w sklepie internetowym Outdoorzy.pl. I to w 24h! Wybierz najwyższą jakość i ciesz się podróżą!

Źródło: Informacja prasowa

  • Kolega ostatnio bardzo skarżył się na traktowanie walizek na lotniskach. Stwierdził, że tylko materiałowe torby wytrzymują próby przeładunkowe. Myślę, że się ucieszy, jak dostanie w prezencie taka torbę 😉

Translate »