Arc’teryx w 24h? – tylko w sklepie internetowym Outdoorzy.pl!

Kultowej kanadyjskiej marki Arc’teryx nie trzeba przedstawiać chyba żadnej osobie interesującej się szeroko pojętym outdoorem. Firma ta od lat wyznacza nowe trendy i dba dosłownie o każdy detal produkowanych przez siebie produktów. To właśnie dlatego marka zyskała uznanie na praktycznie całym świecie. Arc’teryx dopiero niedawno stał się dostępny na naszym rodzimym rynku. Najczęściej jednak na zamówiony model trzeba czeka kilka dni, ze względu na to, że sklepy są zmuszone ściągać towar na zamówienie z zagranicy.

Sklep turystyczny Outdoorzy.pl wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów postanowił zatowarować się najciekawszymi i cieszącymi się największą popularnością produktami, które już teraz są dostępne w 24h!

Można wśród nich znaleźć:

Rewelacyjną kurtkę z kapturem ATOM SV HOODY, która dzięki zastosowaniu materiału Coreloft stanowi fantastyczną warstwę ocieplającą.

Bestsellerową czapkę COVERT HOODY stworzoną z bardzo ciepłego materiału Polartec Thermal Pro, w bardzo przystępnej cenie.

Ceniony plecak wspinaczkowy MIURA 50, z mnóstwem zaawansowanych funkcji.

Rękawiczki VENTA LT, stworzone z materiału Windstopper i wykończone skórą. Ciepłe i wytrzymałe, przydatne niezależnie od sytuacji.

Należy pamiętać, że to tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ asortyment marki jest bardzo szeroki. Niemniej wybrane z oferty – naszym zdaniem najciekawsze i najlepsze produkty są dostępne już w 24h! Zapraszamy do zakupów!

Źródło: Informacja prasowa

Translate »