Bądź fit z zegarkiem ZeFit

Bądź fit z zegarkiem ZeFit

Szwajcarski producent MyKronoz, wprowadził na polski rynek serię smartwatchy skierowaną dla aktywnych użytkowników mobilnych akcesoriów. Seria ZeFit, dzięki 3-osiowemu akceleratorowi zmierzy m.in. ilość kroków, spalone kalorie, czas i jakość snu. Dodatkowo zmotywuje Cię do większej aktywności ruchowej.

ZeFit-Full collection

Seria inteligentnych zegarków ZeFit, wyposażona w Bluetooth 4.0 doskonale współpracuje ze wszystkimi smartfonami wyposażonymi w tę funkcję. Dzięki wyświetlaczowi OLED o wymiarach 50x20x10 mm, odczytasz informacje o swojej aktywności w czasie rzeczywistym. Funkcyjny przycisk umiejscowiony na obudowie zegarka, pozwala na bieżąco kontrolować wyniki z całego dnia.
Wbudowany sensor umożliwia pomiar ilości kroków, przebyty dystans, liczbę spalonych kalorii, a także ilość czasu jaką przeznaczasz na sen. Jeśli jesteś „leniuchem” i potrzebujesz dodatkowego bodźca do działania, możesz skorzystać z funkcji goals. Ustal cel jaki chcesz osiągnąć, a „wirtualny trener” podsumuje dotychczasową aktywność i zaleci kontynuowanie ruchu do momentu osiągnięcia założonego przez Ciebie celu.
ZeFit współpracuje z urządzeniami opartymi na systemie Android 4.3 i iOS 6.0*. Po podłączeniu smartwatcha do komputera Pc lub Mac, masz pełen dostęp do statystyk, ustalonych celów i wielu innych informacji. Dzięki temu możesz łatwo monitorować poziom wydajności i analizować swoje postępy. Ten niezwykle funkcjonalny zegarek pomoże Ci utrzymać formę i motywację do ćwiczeń przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.
Cena produktu wynosi 199 zł.

*Jeżeli twój telefon nie spełnia kryteriów oprogramowania, istnieje możliwość ściągnięcia darmowego programu na Pc ze strony producenta, który ma dokładnie takie same funkcje jak aplikacja na telefon.

ZeFit BLACK ZeFit BLUE ZeFit ORANGE ZeFit PINK ZeFit RED ZeFit TURQUOISE ZeFit WHITE ZeFit YELLOW

Cechy urządzenia:
– Wymiary: 50x20x10 mm (wys.szer.gr.)
– Waga: 25 g
– Bluetooth: 4.0
– Typ baterii: Li-ion 60mAh
– Żywotność baterii: 3-4 dni
– Czas ładowania: 2 godziny
– Pamięć: 7 dni
– Wyświetlacz: OLED
– Czujnik: 3-osiowy akcelerometr
– Temperatura pracy: od -20 do 40 ° C
– Wodoodporność: odporne na deszcz i pot
– Międzynarodowa gwarancja: 1 rok
– Dostępny w 8 kolorach: czarny, biały, pomarańczowy, turkusowy, niebieski, różowy, czerwony, żółty
Funkcje zegarka:

– Pomiar czasu
– Krokomierz
– Informacja o statystykach
– Pomiar czasu snu
– Pomiar odległości
– Alarm
– Pomiar spalonych kalorii
– Funkcja Goal: ustanawianie i realizacja zmierzonych celów

Zefit-Connect-iPhone+Samsung

O MyKronoz
Założona w 2012 r. szwajcarska spółka zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz rozwojem nowoczesnych i mobilnych akcesoriów. Postępująca cyfryzacja życia oraz najnowsze technologie z którymi stykamy się na co dzień, czynią nasze życie łatwiejszej i przyjemniejsze.
MyKronoz idealnie wpisuje się w ten trend, dostarczając na rynek coraz bardziej funkcjonalne rozwiązania o nietuzinkowym wyglądzie. Smartwatche, które trafiają na Państwa dłonie są efektem współpracy inżynierów oraz designerów, którzy doskonale łączą praktyczne cechy inteligentnego zegarka z elegancją i nowoczesnym wzornictwem.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »