Bądź pierwszym testerem latarki kempingowej CL20!

Bądź pierwszym testerem latarki kempingowej CL20!

Już niedługo będziecie mogli wyposażyć swoje plecaki w lekką, przenośną latarkę kempingową Fenix CL20. Chcemy, aby entuzjaści wypadów za miasto pierwsi mogli sprawdzić ją w boju. W związku z tym, ogłaszamy nową międzynarodową akcję testowania latarek Fenix. Do wybrańców trafią modele produkcyjne, oczywiście za darmo! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Latarka-kempingowa-CL20

1. Parę słów o CL20

Latarka Fenix CL 20 powstała z myślą o fanach kempingowania. Po pierwsze, masz możliwość wyboru zasilania, między popularnymi bateriami AA, a odpornymi na niskie temperatury CR123. Po drugie, dioda ma naturalną barwę światła i generuje 165 lumenów mocy, a obudowa została tak skonstruowana, by redukować odbłysk. Dodatkowo, lampkę możemy zawiesić lub postawić – w jej stabilności pomoże niewielki, wbudowany magnes. Jeżeli nie chcesz obudzić śpiących współtowarzyszów wyprawy, docenisz dyskretną, czerwoną diodę. Wszystko to razem pozwala na wygodne oświetlenie namiotu, obozowiska lub Twojego tarasu czy balkonu.

Podsumowując, jej najważniejsze cechy, to:

  • możliwość wyboru dwóch źródeł zasilania
  • wyprofilowanie obudowy diody, redukujące odblask
  • wbudowana zawieszka i magnes, umożliwiające różne sposoby mocowania
  • naturalna barwa światła, poprawiająca odzwierciedlenie kolorów

2. Zasady uczestnictwa

2.1 Rejestracja uczestników: 02-12 września 2014
2.2 Link do rejestracji: tutaj
2.3 Do wybranych testerów firma Fenix wyśle za darmo model produkcyjny CL20. Twoim zadaniem będzie jej przetestowanie i opublikowanie recenzji, zgodnie z wymogami firmy Fenix.
2.4 Ogłoszenie listy testerów
Kiedy: 15 września 2014
Gdzie: tutaj
Facebook: tutaj
2.5 Pierwsze latarki zostaną wysłane, na koszt Fenix, w połowie września 2014.

3. Warunki dla testerów i recenzji

3.1 Kto może zostać testerem:

A Osoby, które interesują się sportem, turystyką, latarkami z górnej półki, itp., mające doświadczenie w pisaniu recenzji z testów, popartych zdjęciami lub zapisem wideo.

B Osoby, które opublikowały nie mniej niż jedną recenzję. (recenzja z testów latarek mile widziana)

C Osoby, które mają możliwość opublikowania recenzji w internecie (strony poświęcone turystyce, latarkom, fotografii, itp.

3.2 Recenzja powinna zawierać:

A. Twoją opinie i odczucia odnośnie produktu;
B. Zdjęcia lub zapis wideo, na których widać, jak latarka wygląda, jakie ma funkcje oraz jakie ma zastosowanie w terenie;
C. Opis środowiska w jakim HL50 była testowana;
D. Opis najważniejszych cech produktu i sugestii jego zmiany.

3.3 Jak publikować recenzję:

A Gdzie i kiedy opublikować recenzję
Strony internetowe poświęcone turystyce, latarkom, fotografii, itp. w ciągu 20 dni od otrzymania latarki Fenix CL20. Następnie należy wysłać link do recenzji do firmy Fenix.

B Po opublikowaniu recenzji prosimy o wypełnienie niniejszego formularza.

4. Uwagi końcowe

4.1 Rejestracja będzie uznana za udaną, jeżeli osoba wysłała zgłoszenie poprzez oficjalną stronę Fenix i podała swoje dane kontaktowe.
4.2 Fenix skontaktuje się z wybranymi osobami drogą mailową. W przypadku braku odpowiedzi ze strony potencjalnego testera w ciągu 7 dni roboczych, zgłoszenie będzie uznane za nieaktualne.
4.3 Fenix uzyskuje prawo do korzystania z materiałów dostarczonych przez testerów (wliczając w to tekst, zdjęcia, materiały wideo, itp.)
4.3 Fenix zastrzega sobie prawo do ostatecznej oceny i interpretacji akcji.

Źródło: http://latarki-fenix.pl/pl/n/65

Translate »