BERG OUTDOOR – jakość w przystępnej cenie!

BERG OUTDOOR – jakość w przystępnej cenie!

Berg Outdoor to portugalska marka z ponad 10 letnim doświadczeniem, która prowadzi coraz bardziej ożywioną ekspansję na rynki zagraniczne. Od niedawna Berg Outdoor stał się także dostępny w Polsce – m.in. w sklepie Outdoorzy.pl.

Firma ta została stworzona z pasji do sportów rowerowych i outdoorowych. Co niezwykle istotne dla polskiego konsumenta – produkty tej marki posiadają rewelacyjny stosunek ceny do jakości. W kwocie niewiele przewyższającej produkty z hipermarketu, otrzymujemy pełnowartościowy, profesjonalny produkt z którego bez wątpienia będziemy zadowoleni!

BergBanner90op2

Aktualnie w naszym sklepie dostępnych jest jedynie kilka najbardziej interesujących produktów, niemniej jednak będziemy w miarę możliwości systematycznie rozszerzać naszą ofertę tej firmy – warto więc trzymać rękę na pulsie!

Nie można przejść obojętnie obok takich produktów jak :

Porch 2 czyli bardzo lekki, niewielki namiot z przedsionkiem – idealny do użytku turystycznego. W cenie 169 złotych.

Arctic Wolf Low – wszechstronne, niskie męskie buty o solidnej konstrukcji, z antypoślizgową podeszwą i śródpodeszwą zapewniającą odpowiednią amortyzację. Idealny wybór do użytku codziennego jak i turystycznego – za jedyne 199 złotych.

Adventure 150 – tradycyjny, niedrogi śpiwór syntetyczny o konstrukcji koperty. Fantastyczny do nocowania w warunkach letnich w namiocie jak i zastosowań całorocznych w schroniskach czy domkach letniskowych. Dodatkowo z możliwością spięcia! Cena: 99zł!!

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z tą niezwykle interesującą marką w sklepie Outdoorzy.pl!

Źródło: Informacja prasowa

Translate »