Biegaj. W każdych warunkach

Biegaj. W każdych warunkach

Każdy miłośnik aktywności na świeżym powietrzu ma swoją listę miejsc do odwiedzenia czy rzeczy do spróbowania. Może to być konkretny dystans do przebiegnięcia, może to być podziwianie wschodu słońca z wybranego szczytu. Marka The North Face postanowiła zachęcić nas do zrealizowania tych pomysłów i przesuwania własnych granic w nowej inspirującej kampanii Have You Ever?

Zgodnie zaś z ideą, że odzież i sprzęt powinny służyć przede wszystkim realizacji takich celów, i to bez względu na panujące warunki, The North Face zaprezentował wraz z wprowadzeniem kolekcji jesiennej najnowsze modele butów dla biegaczy górskich z technologią VECTIV™, wyposażone dodatkowo w wodoodporną i niezrównaną pod względem oddychalności membranę FUTURELIGHT™.

Dla przypomnienia, VECTIV™ to opracowana przez markę konstrukcja obuwia biegowego, w której w podeszwie zastosowano wkładkę z włókna węglowego (bądź innego materiału w zależności od przeznaczenia buta). Głównym jej zadaniem jest optymalne wykorzystanie energii w czasie biegu, a także zapewnienie stabilności i ochrony na szlakach.

W wodoodpornych wersjach z technologią FUTURELIGHT™ dostępne będą modele VECTIV™ Infinite z wkładką z materiału Pebax oraz VECTIV™ Enduris z wkładką z TPU. Buty zostały także wyposażone w podeszwę SurfaceCTRL™ Grip z pięciomilimetrowymi wypustkami. Flagowy model Flight VECTIV™ z karbonową płytką pojawi się z kolei w wersji Guard, który zaprojektowany został z myślą o wyjątkowo trudnych warunkach.

W kolekcji pojawiły się również nowe wersje kolorystyczne modeli obuwia biegowego VECTIV™ bez wodoodpornej membrany, a także odzież i akcesoria. Więcej informacji znaleźć można na stronie: https://bit.ly/thenorthface_pl_run

Translate »