Bielizna termoaktywna od Dare2B

Bielizna termoaktywna od Dare2B

Od lat korzystam z odzieży termoaktywnej. W trakcie całej zimy jest to dla mnie  nieodzowny partner spędzania czasu na świeżym powietrzu. Nie inaczej jest jeśli chodzi o wiosnę i jesień. Gdy robi się chłodno bielizna termoaktywna sprawia, że nie boję się o swoje zdrowie. Nawet w letnie noce – gdy wybieram się wyżej w góry (gdzie noce są stosunkowo chłodne), używam bielizny jako po prostu piżamy, w której śpię. Jak nietrudno zauważyć – taki komplet jest bardzo praktyczny!

Jak nietrudno zauważyć zbliża się lato więc pomyślicie, że mój tekst na ten moment nie ma sensu. Nic bardziej mylnego – właśnie teraz jest czas, gdy możecie kupić zestawy bądź elementy odzieży termoaktywnej w obniżonych cenach (w końcu wyprzedaż po zimie). Zapraszam np. na: www.sklep-dare2b.pl gdzie znajdziecie przykładowo:

Zestaw Bielizna Insulate B/L Set

Dwuczęściowy zestaw dla mężczyzn składający się z koszulki z długim rękawem i legginsów. Ten zestaw jest od strony wewnętrznej dodatkowo ocieplony delikatnym meszkiem dlatego zapewnia odpowiedni komfort termiczny nawet podczas mrozów – to zestaw dedykowany dla tych, którzy lubią gdy jest ciepło niezależnie od sytuacji. Dodatkowo, dzięki antybakteryjnym właściwościom użytych włókien, zapobiegnie namnażaniu się bakterii i tym samym zmniejszy nieprzyjemny zapach potu powstający podczas długotrwałego wysiłku.

Specyfikacja techniczna:

 • odporny na mechacenie, ciepły materiał poliestrowy
 • szybkoschnąca, idealnie odprowadza wilgoć
 • wykończenie antybakteryjne zapobiega przykrym zapachom
 • materiał jednostronnie czesany
 • technologia Body Thermal Base Layer

Cena: 79.99 zł (przecena z 249.99 zł)

Bielizna ZONAL III B/L Set

Komplet bielizny termoaktywnej, której głównej celem jest zapewnienie lekkiego ocieplenia przy zachowaniu maksymalnej oddychalności. Zdecydowanie „lżejsza” w stosunku do Insulate Set. Przystosowana do użytku w okresie jesiennym oraz wczesnej wiosny. Dobrze sprawdza się podczas bardziej wymagających aktywności fizycznych – trekkingu, jazdy na rowerze czy jazdy na nartach/snowboardzie. Cały komplet jest robiony w technologii mapowania ciała. Oznacz to, że każdy jej kawałek jest odpowiedzialny za inną funkcje. Pod pachami, na ramionach, brzuchu, przy szyi – wszędzie tam, gdzie pocimy się najbardziej specjalnie stworzone panele są cieńsze i lepiej przepuszczające pot. Pozostałe strefy odpowiedzialne są za odpowiednie dogrzanie oraz za maksymalną rozciągliwość i to by bielizna nie krępowała ruchów. Dodatkowo ten model dostępny jest w dwóch kolorach (czarnym i szarym).

Specyfikacja techniczna:

 • szybkoschnąca
 • maksymalnie odprowadzająca wilgoć
 •  bezszwowa konstrukcja
 • technologia mapowania ciała
 • wykończenie antybakteryjne zapobiega przykrym zapachom
 • technologia Body Performance Base Layer

Cena: 99.99 zł (przecena z 299.00 zł)

Jak nietrudno zauważyć aktualnie sklep  www.sklep-dare2b.pl oferuje bardzo atrakcyjne ceny bielizny termoaktywnej. Moze nie myślicie teraz o jesieni, ale gdy będzie już do niej bliżej, ceny mogą być zdecydowanie wyższe!

Translate »