BIO Buty? To możliwe!

Marka Hanwag prezentuje kolekcję obuwia stworzonego z myślą o środowisku.

GRAFIKA

Fani ekologii z pewnością zachwycą się kolekcją BIO, stworzoną przez markę Hanwag. Obuwie wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej łączy w sobie nieocenioną wygodę i klasyczny design. Ręcznie robione buty Hanwag to propozycja dla osób ceniących dbałość o detale i rozwiązania, które pozwalają cieszyć się wędrówką przez wiele kilometrów. Przyjrzyjmy się bliżej nowym modelom, pozwalającym iść przez życie w zgodzie z naturą.

WAXENSTEIN BIO
WAXENSTEIN BIO

Waxenstein jest średniej wysokości butem z obniżoną konstrukcją od strony pięty, który zapewnia wyjątkowy komfort dla stopy. Sprawdzi się podczas różnych aktywności w terenie, jak i na co dzień. System StraightFit zapewnia jednocześnie więcej miejsca dla palców oraz znakomite dopasowanie pięty. Dodatkowym atutem jest naturalna skórzana cholewka oraz pierwsza na rynku całkowicie biodegradowalna podeszwa CompoSole. Model dostępny jest w wersji dla kobiet i dla mężczyzn.
Cena: 899 zł

LOFERER BIO

LOFERER BIO
Tym modelem zainteresują się nie tylko miłośnicy przyrody. Dzięki swojej klasycznej i wygodniej konstrukcji jest idealnym towarzyszem podczas podróży oraz w codziennym życiu. Zastosowana w tym atrakcyjnym i smukłym bucie skóra ekologiczna pochodzi wyłącznie z certyfikowanych hodowli. Model ten wyposażono również w dającą się zutylizować podeszwę Hanwag CompoSole. Występuje w wariancie żeńskim i męskim.
Cena: 849 zł

Źródło: Informacja prasowa

Translate »