Blog Ludzi z Pasją

Blog Ludzi z Pasją

Aleksandra Dzik, Magdalena Prask, Tamara Styś, Monika Witkowska, Leszek Cichy, Rafał Król i Dariusz Załuski, to tylko część współautorów Bloga Ludzi z Pasją, który właśnie pojawił się w sieci.

Relacje, testy, porady – wszystko co potrzebne, by powiodła się nawet najwymyślniejsza wyprawa teraz można znaleźć na www.blog.paker.pl,

Uczestnicy wypraw biorą pod lupę sprzęt, od którego nierzadko zależało ich życie, jak choćby kuchenka turystyczna, która towarzyszyła Monice Witkowskiej podczas wyprawy na Arktykę. A z kolei np. na pustynię warto zabrać namiot MSR „Hubba”, bo… może uchronić przed odwodnieniem organizmu – wyjaśnia Paweł Kilen, który samotnie wędrował przez świat przez 5 lat.

BLOG_LUDZI_Z_PASJĄ

Dzięki relacjom z wypraw, możemy przenieść się w mało dostępne części świata, do których nie dostaniemy się raczej z pierwszym lepszym biurem podróży: wspinaczka na Noszak i Pik Lenina z Olą Dzik, Grenlandia z Janem Witkowskim, czy spływ przez Ukrainę z Jackiem Kwiecińskim.

Pomysłodawcą Bloga Ludzi z Pasją jest Krzysztof Skrocki, który od ponad 20 lat zbiera doświadczenia, dotyczące wypraw, sprzętu i przygód, by dzielić nimi się z klientami firmy Paker – ludźmi, którzy uwielbiają spędzać czas aktywnie na świeżym powietrzu 🙂

Źródło: Informacja prasowa

Translate »