Brooks Running: pokaz mody dla biegaczy Zoomy Fashion 2016

Brooks Running: pokaz mody dla biegaczy Zoomy Fashion 2016

Amerykańska marka biegowa Brooks łamie stereotypy. Nową kolekcję biegową pokazuje na profesjonalnym wybiegu, na pokaz mody Zoomy Fashion zapraszając prawdziwych biegaczy amatorów.

próba generalna przed pokazem

Dla Biegaczy, przez Biegaczy

Bieganie w oderwaniu od największej grupy docelowej, pasjonatów i amatorów, traci swoją magię. Amerykańska marka biegowa Brooks Running, kierując się hasłem „Run Happy”, zorganizowała pokaz mody biegowej. Nie odrywając się od rzeczywistości i nie bazując na anonimowych sylwetkach prosto z plakatu. Na profesjonalnym wybiegu Zoomy Fashion 2016 w Pile, oprócz modelek, pojawili się prawdziwi biegacze. Po uszy zakochani w bieganiu. Niezależnie od wieku i poziomu umiejętności, przed setkami widzów z całej Polski, prezentowali najnowszą kolekcję biegową Brooks.

Brooks Running Polska, pokaz mody (1)

Jeden dzień, jako modelka lub model: Zoomy Fashion 2016

Biegacze są grupą, która ma duży dystans do siebie i poczucie humoru. Dlatego Brooks zdecydował się zaprosić na pokaz reprezentantów amatorskiej grupy biegowej 4RUN Team. Każdy mógł na jeden dzień oderwać od treningu, nie zmieniając jednak stroju. I sprawdzić się w zupełnie nowej roli modelki lub modela, wprowadzając nieco luzu na modowe salony. Dobra zabawa i możliwość sprawdzenia najnowszej kolekcji Brooks Running, nie były jedynymi założeniami pokazu. To próba przełamania stereotypów i zachęcania do realizacji hasła „Run Happy” również poza bieżnią czy trasą zawodów. Na przykładzie takich pozytywnych sylwetek jak zespół 4RUN Team Piła (do którego może przystąpić każdy chętny), specjalistyczna marka biegowa, chciała udowodnić ile znaczy duch drużyny.

Brooks Running Polska, pokaz mody (4)

Akademia Biegowa Brooks

Modowe działania pozostałby bez znaczenia, jeżeli prezentowaną kolekcje biegacze mogliby znaleźć jedynie na sklepowych półkach. Dlatego Brooks organizuje w całej Polsce Akademię Biegową. W czasie, której można odbyć bezpłatny trening pod okiem wicemistrza Polski w maratonie, Marka Jaroszewskiego, w najnowszych, dobranych indywidualnie modelach butów do biegania. Akademia podróżuje po całej Polsce, odwiedzając lokalne centra i sklepy biegowe, aby swoimi działaniami trafiać bezpośrednio do ludzi. A na każdego uczestnika czeka biegowy prezent, niespodzianka. Szczegóły dotyczące wizyt w poszczególnych miastach można znaleźć na fanpage’u marki: https://www.facebook.com/brooksrunningPL

Brooks Running Polska, pokaz mody (11)

O marce Brooks Running:

Brooks: 100 lat historii biegowej człowieka. Bieganie to nie tylko sport, to również styl życia i bycia. Ponad 100 letnia historia amerykańskiej marki Brooks (1914-2015) jest powodem do dumy. To historia biegania, biegaczy. Ludzi i ich pasji, która przyczyniła się do stworzenia technologii dającej wsparcie milionom sportowców. Jak wyglądają te słowa w rzeczywistości? Hasło może brzmi nieco górnolotnie natomiast poświęcając chwilę, warto zdać sobie sprawę, że za każdym butem kryje się historia, doświadczenia związane z jego powstawaniem. Specjalistyczne modele butów do biegania i odzieży dla najbardziej wymagających, prosto z Seattle. Do tego limitowane edycje uwodzące wyglądem. Za tym sprzętem kryją się lata szczerej pracy i oddania. Lata badań. To nie tylko kawałek materiału, ale 100 letnia historia biegowa człowieka.

Duże i małe historie ludzi, którzy kryją się za ich powstawaniem i testowaniem. To również rozwój nauki. Brooks przyczynił się do rozwoju całej dziedziny badań nad ludzką motoryką i ruchem. Wszystko po to, aby dostarczyć produkt kompletny. W myśl hasła „Run Happy!” Prof. Dr. Gert-Peter Brüggemann i Prof. Dr. Joseph Hamil – dwóch największych światowych ekspertów w dziedzinie biomechaniki, poświęciło 30 lat swojej pracy i życia, aby zgłębić tajniki motoryki ruchu człowieka. I zapewnić biegaczom niezbędne wsparcie i technologie. Kiedy następnym razem spojrzycie na podeszwę Brooksów, zdajcie sobie sprawę, że cała „technologia” jak BioMoGoDNA w żadnym wypadku nie jest jedynie pustym sloganem. A tworzone przez markę Brooks kolekcje, są projektowane przez biegaczy, dla biegaczy.

Translate »