Butelki filtrujące ÖKO

Butelki filtrujące ÖKO

Firma ÖKO stworzyła produkt, który wspaniale wpisuje się w filozofię Eko Life.
Butelki filtrujące zostały stworzone po to by każdy kto dba o swoje zdrowie i środowisko naturalne miał dostęp do czystej wody wszędzie tam gdzie tylko jej zapragnie !
Butelki wyprodukowano z materiałów nie zawierających BPA. Materiał z którego są wykonane jak i same butelki uzyskały pozytywną opinię SGS. Materiał został dopuszczony do kontaktu z żywnością oraz wodą przez FDA co gwarantuje najwyższą jakość produktu zapewniając najwyższe bezpieczeństwo użytkowania.

oko-bottle2
Każda butelka została wyposażona w filtr startowy Poziom 2.
Poziom 1: filtr bazujący na węglu przeznaczony do efektywnego usuwania chloru, przykrego smaku i zapachu z wody płynącej w kranie.
Poziom 2: filtr wynaleziony przez NASA i początkowo przeznaczony do użytku na stacji kosmicznej.
Filtr wykorzystuje opatentowany system Upstream Valve po to by jeszcze płynniej wykonywać proces filtracji. Proces Upstream Valve umożliwia bezproblemowy przepływ cieczy regulując ciśnienie wewnątrz butelki. Filtr będący elementem systemu został pokryty jonami srebra co pozwoliło na skuteczną eliminację bakterii znajdujących się w wodzie. Pory o wielkości 2 micronów skutecznie zatrzymują wszelkie zanieczyszczenia – proces filtracji wspomaga się electro absorpcją, która efektywnie zmniejsza przepustowość filtra do 1 microna.

Filtry Poziom 2 ÖKO usuwają z wody nie tylko nieprzyjemny zapach oraz smak, chlor ale także – przede wszystkim metale ciężkie oraz groźne bakterie pałeczkę e-coli, pierwotniaki cryptosporidium, gardia lamblia na poziomie 99,9997 %co umożliwia korzystanie ze źródeł wody nie tylko w domu ale także w plenerze.
Filtr Poziom 2 możesz użyć w każdym miejscu, w którym się znajdujesz. Przefiltrujesz wodę z kranu, rzeki, jeziora… jednak źródło wody wybieraj rozważnie – unikaj zbiorników z bardzo zanieczyszczoną wodą.
Czysta Woda zawsze tam gdzie Ty bez niepotrzebnych kolejnych zużytych plastikowych butelek.

Więcej informacji na temat produktu

Źródło: Informacja prasowa

Translate »