Buty Merrell Aquaterra – stworzone do kontaktu z wodą

Buty Merrell Aquaterra – stworzone do kontaktu z wodą

Strumyki w górach, piaszczysty brzeg jeziora czy morza. Latem dzięki butom Merrell Aquaterra przypadkowy kontakt z wodą nie jest straszny. To rewolucyjnie lekkie i szybkoschnące buty do hikingu dla mężczyzn. Dzień jest długi i pełen niespodzianek. Pora ruszać na szlak!

Print

Przekraczanie drobnych strumyków, picie wody wprost z górskiego źródła – to sezonowe atrakcje na szlaku. Prawdziwa bliskość z naturą. Z Merrell Aquterra nie musisz się martwić o wielodniowe suszenie obuwia po powrocie z wyprawy. Buty zostały wykonane w technologii Built to Get Wet z szybkoschnących materiałów oraz wyposażone w system odprowadzania wody. Dodatkowe udogodnienie stanowi wyjmowana wkładka EVA.

HPW-U-041810 1478

Merrell Aquaterra zapewnia wygodę nawet podczas długich wędrówek. Wystarczy wyznaczyć trasę, spakować plecak i ruszyć dalej malowniczymi szlakami. Wierzch buta został wykonany z materiału wzmocnionego konstrukcją z TPU. Lekka konstrukcja sprawia, że Merrell Aquaterra dopasowuje się do stopy niczym druga skóra i pozwala na nieskrępowany, naturalny ruch. Podeszwa o małym spadku zapewnia lepszy kontakt z podłożem. Niebrudząca podeszwa zewnętrzna Merrell Aquaterra gwarantuje dobrą przyczepność nawet na śliskiej powierzchni.

HPW-U-041810 1487

Hiking to świetny pomysł na spędzenie letniego urlopu bądź weekendu za miastem. W Polsce posiadamy dużo pieszych szlaków o zróżnicowanym stopniu trudności. To wysiłek i długość dystansu pozwolą stwierdzić czy uprawiamy już hiking. W szczególnie górskie trasy zaspokoją piechurów spragnionych kontaktu z naturą. Nie mniej ciekawy będzie hiking nad morzem. Bez względu na to, gdzie wybierzesz się na wędrówkę, nie zapomnij o Merrell Aquaterra.

HPW-U-041810 1559

Buty występują w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, zielono-szarej i pomarańczowo-szarej.

Cena Merrell Aquaterra: 339 zł

Źródło: Informacja prasowa

Translate »