CAT® S50 już w sprzedaży!

CAT® S50 już w sprzedaży!

S50 smartfon stworzony by być w centrum wydarzeń. Urządzenie, dzięki któremu nie trzeba już wybierać między wydajnością a bezpieczeństwem od dziś można kupić w sklepie internetowym redcoon.pl.

Cat®S50 to telefon, który łączy w sobie funkcje smartfona wyższej klasy ze stopniem ochrony i wytrzymałością, z której słynie marka Cat. Urządzenie przeznaczone jest do użytku w wymagających warunkach – to idealny partner dla osób uprawiających sporty ekstremalne lub pracujących w trudnym terenie. To jeden z niewielu telefonów na rynku, którego ekran i obudowa przetrwają większość upadków na beton czy kamienie (nawet z 1,8 m. wysokości). Jego właściciel nie będzie się przejmował także, gdy wpadnie w śnieg czy błoto (S50 jest wodoodporny do 1m. zanurzenia przez max 30 min). Brudny aparat wystarczy umyć pod bieżącą wodą i korzystać z niego swobodnie, jego ekran można obsługiwać nawet mokrymi dłońmi. Nadchodząca zima również nie będzie dla niego straszna – zbudowano go tak, aby działał bez zarzutu nawet przy bardzo niskich oraz wysokich temperaturach (od -25 do +55 stopni C).

Cat S50 (3)

Telefon S50 poradzi sobie ze wszystkim, na co będzie narażony, gdy będziemy z niego korzystać na rowerze, stoku narciarskim, podczas żeglowania, wspinaczki, pracy na wysokości itp. Urządzenie wyposażono w czterordzeniowy procesor (1,2 Ghz) i najnowszą wersję systemu android (KitKat) z dostępem do Google Play. Obudowa telefonu wykonana została z anodyzowanego aluminium z gumowymi elementami a ekran z odpornego na uszkodzenia i zarysowania szkła Corning®Gorilla®Glass2. Co więcej, S50 to pierwszy telefon Cat® oferowany razem z usługą Cat Phones App Store, zawierającą blisko 1.000 specjalnie wybranych aplikacji. Ta pieczołowicie dobrana kolekcja obejmuje te dobrze znane i popularne, takie jak Skype, Endomondo czy SwiftKey Keyboard, ale również te bardziej niszowe jak np. CHCD czy system śledzenia rekinów. Dla użytkowników S50 oznacza to, że nie muszą przeglądać 1,2 miliona aplikacji w Google Play, aby znaleźć to, czego potrzebują.

Cat S50 (4)

Elementy wytrzymałej konstrukcji w modelu S50 łączą się z udoskonaloną technologią audio, pozwalającą osiągać niebywałą jakość dźwięku, opracowaną przez firmę Wave, która otrzymała za nią nagrodę GRAMMY®. Dźwięk w telefonie jest lepszy również w terenie podczas wykonywania dowolnych czynności; grania, oglądania filmów, słuchania muzyki, czy korzystania z komunikacji głosowej online.

S50 to następca wytrzymałego telefonu Cat B15Q – niedawno wprowadzonego na polski rynek. Może poszczycić się szybszym procesorem, większym ekranem, dłuższym okresem trybu czuwania, lepszym przetwarzaniem obrazów, aparatem 8MPx i kompatybilnością 4G. Telefon posiada 8GB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia do 64 GB za pomocą karty MicroSD.

Cat S50 (5)

Specyfikacje S50
• Android™ (4.4) KitKat
• Czterordzeniowy procesor (1,2 Ghz)
• Wodoodporny – do 1 m. gł. przez max. 30 min. przy szczelnie zamkniętych wszystkich portach
• Możliwość obsługi mokrymi dłońmi
• Pyłoszczelny, stopień ochrony IP67
• Specyfikacje wojskowe 810G
• Odporny na zarysowania
• Szkło Gorilla® klasa 3; 4,7″ odporny na rozbicie
• Aparat 8MPx z lampą błyskową i video HD
• 4G LTE
• Czas rozmów 16 godzin
• Pamięć 8 GB; karta MicroSD o pojemności do 64 GB

Sugerowana cena telefonu Cat® S50 to 1.899 pln (w tym VAT).

Telefon dostępny na redcoon.pl

Od listopada S50 dostępny będzie w: RTV Euro AGD, Komputronik, Neonet, Media Markt, Saturn.

Najświeższe Informacje na:
www.toughphones.com.pl
https://www.facebook.com/CatTelefonyPolska https://www.youtube.com/channel/UCk486Bs4IKwIcxvuVmuCiGg

Źródło: Informacja prasowa

Translate »