Ciesz się wiosną i latem 2021 z butami Reima

Ciesz się wiosną i latem 2021 z butami Reima

Filozofia projektowania obuwia firmy Reima jest taka sama jak w przypadku odzieży: stworzenie funkcjonalnych, bezpiecznych produktów, które dzieci będą z przyjemnością nosiły w każdą pogodę. Klasyczne modele wytrzymują próbę czasu, a żeby pomóc dzieciom jak najszybciej wyjść z domu, projektanci marki szczególną wagę przykładają do łatwości zakładania butów.

Lekkość i beztroska

Wszyscy znamy to cudowne uczucie, kiedy zamieniamy ciężkie, zimowe buty na lekkie, wiosenne obuwie. Aby dziecięca radość z ruchu była jak największa, wiosenno-letnie buty Reima są bardzo lekkie, ale jednocześnie trwałe. Modele z tekstylną górną częścią buta doskonale nadają się do noszenia bez skarpetek, szczególnie że większość z nich można też prać w pralce.

Tej wiosny wszystkie nowe modele obuwia Reima są całkowicie wolne od fluorowęglowodorów. Oznacza to, że tekstylne powierzchnie butów zostały zabezpieczone przed wodą i brudem przy użyciu nietoksycznego, wolnego od fluorowęglowodorów wykończenia. Dla rodzin, które chcą uniknąć wszelkich produktów pochodzenia zwierzęcego, dobrą wiadomością jest to, że wiele modeli butów jest wegańskich, tzn. nie zawierają one żadnych materiałów pochodzenia zwierzęcego.

Buty Reimatec to rozwiązanie na dni, kiedy pogoda nie jest idealna i możne nas złapać niespodziewany deszcz. Wszystkie buty Reimatec mają szczelną podszewkę z laminowaną, wodoodporną wkładką. Górna część buta może się zamoczyć, ale woda nie dotrze do stopy, więc pozostanie ona zupełnie sucha.

* Nasza filozofia projektowania butów

Nasz zespół projektantów obuwia z ogromnym zapałem pracuje nad tym, aby w każdym sezonie nasze buty były coraz bardziej praktyczne i stylowe. Każdy model butów Reima, bez względu na pogodę, pozwala dzieciom bezpiecznie cieszyć się ruchem w każdej sytuacji i w każdych warunkach. Projektujemy buty na każdą porę roku, dopasowane do wszystkich potrzeb związanych z aktywnością na świeżym powietrzu i dla wszystkich grup wiekowych.

Nasze buty są projektowane zgodnie z czterema zasadami:

  1. Zaprojektowane w określonym celu

Buty Reima są stworzone do przeżywania przygód, a ich design zapewnia równowagę między niezbędnymi cechami, takimi jak ciepło, ochrona i lekkość. Wraz z wiekiem wzrasta zapotrzebowanie na amortyzację ochronną, ponieważ zwiększa się nacisk na stopy, a zabawa staje się bardziej wymagająca. Dobra izolacja jest niezbędna w zimne dni. Czucie podłoża jest najważniejsze podczas nauki chodzenia, a później np. podczas nauki wspinaczki.

  1. Zaprojektowane z perspektywy dziecka

Nasze buty są łatwe do założenia, dzięki czemu dzieci mogą to robić same. Większość naszych letnich butów najmłodsi mogą po prostu wsuwać i zsuwać, są one także bardzo wygodne bez skarpetek. W przypadku butów zimowych drobne szczegóły, takie jak system Free Lock, ułatwiają ubieranie się zimą. Ponieważ dzieci są w ciągłym ruchu – wspinają się na wzgórza i drzewa nawet wtedy, gdy jest ślisko, nasze podeszwy o doskonałej przyczepności chronią je podczas każdej nowej przygody. Dziecięce stopy rosną w ekspresowym tempie, dlatego opracowaliśmy wkładkę Happy Fit, która ułatwia rodzicom sprawdzenie prawidłowego rozmiaru. Warto pamiętać, że wiele problemów ze stopami dzieci wynika z noszenia zbyt małych butów.

  1. Łatwa pielęgnacja

Chcemy chronić środowisko i oszczędzać czas rodziców, projektując buty, które są łatwe do czyszczenia i pielęgnacji. Wszystkie nasze buty Reimatec mają wodoodporną membranę, aby palce małych odkrywców pozostały suche, a ich powierzchnia nie zawiera fluorowęglowodorów i jest odporna na zabrudzenia. Aby ułatwić życie rodzicom, zadbaliśmy o to, aby dużą część naszych butów można było prać w pralce.

  1. Bardziej ekologiczne obuwie

Od wiosny 2021 roku wszystkie buty Reima są wolne od fluorowęglowodorów, sprawiając, że wszystkie produkty Reima są pozbawione PFC. Dlaczego unikamy związków perfluorowanych (PFCs lub FCs)? Kumulują się one w środowisku i zwyczajnie nie ma wystarczającej ilości informacji na temat tego, co się dzieje, gdy jest ich dużo w naszych organizmach i w przyrodzie. Ponadto, wiele naszych butów jest przyjaznych dla wegan.

** https://footwearnews.com/2017/focus/children/childrens-shoes-too-small-size-fit-454152/

 

Translate »