Co noszą gwiazdy czyli pokaz mody zimowej w plenerze

Co noszą gwiazdy czyli pokaz mody zimowej w plenerze

4 grudnia 2016 roku w Pałacyku Kasyno w Podkowie Leśnej pod hasłem „Zima mroźna nam niegroźna” odbył się nietypowy pokaz mody zimowej. W role modelek i modeli wcieliły się gwiazdy ekranu oraz dzieci, które tego dnia mogły poczuć się tak samo jak ich idole: piosenkarze, aktorzy i aktorki, prezenterzy telewizyjni, producenci filmowi, reżyserzy, dziennikarze, artyści – jednym słowem „celebryci”. Była to już 3. edycja tej mikołajkowej imprezy.

W sesji udział wzięli m.in: Karol Strasburger, Małgorzata Potocka, Beata Tadla, Barbara Kurdej-Szatan, Monika Zamachowska, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk, Agata Pruchniewska, Agata Załęcka, Uliasha, Aleksandra Kostka.

Zarówno dzieci, jak i towarzyszący im dorośli, udowadniali, że nie trzeba bać się zimy, jeśli zadba się o odpowiedni ubiór. W pokazie mody plenerowej została wykorzystana odzież marek wchodzących w skład grupy Regatta Great Outdoors: Regatta i Dare 2b.

Obie marki pochodzą z Wielkiej Brytanii. Regatta jest najbardziej rozpoznawalną marką outdoorową na Wyspach. Jej ideą jest tworzenie ubrań dla każdego: dorosłych, dzieci, młodzieży, dziadków, którzy niezależnie od warunków chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. To odzież wytrzymała i wygodna. Marka Dare 2b ma bardziej sportowe zacięcie. Amatorzy zimowego szaleństwa na stokach właśnie w ofercie Dare 2b powinni szukać inspiracji na najbliższy sezon. Odpowiednie modele znajdą też dla siebie przedstawiciele innych dyscyplin sportu: kolarze, biegacze, częsty bywalcy siłowni i klubów fitness. Zarówno Regatta i Dare 2b stają się coraz bardziej popularne również w Polsce.

Jak w kurtkach Regatta i Dare 2b prezentowały się gwiazdy? Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Translate »