Columbia Montrail Trinity AG – maksimum wygody na długim dystansie

Columbia Montrail Trinity AG – maksimum wygody na długim dystansie

Poszukujesz butów biegowych, które sprawdzą się na górskich i leśnych szlakach? Montrail Trinity AG – tegoroczna nowość od Columbia Sportswear – będą świetnym wyborem!

Dzięki technologii Adapt Trax™ z wypustkami 4 mm model gwarantuje odpowiedni poziom przyczepności, który zmniejszy ryzyko upadku na śliskich fragmentach trasy. Śródpodeszwa  Techlite+™ zapewnia dynamiczną amortyzację oraz stabilizację podczas biegu. W modelu Montrail Trinity AG zastosowano również technologię Navic Fit System™, która stabilizuje stopę i chroni przed kontuzjami. Model jest bardzo lekki, co ma znaczenie zarówno podczas treningu, jak i na zawodach. Na całej długości buta zastosowano bezszwową siateczkową cholewkę, która zapewnia stałą wentylację oraz komfort nawet podczas bardzo upalnych dni.

Od kilku miesięcy w Montrail Trinity AG biega ambasador Columbii w Polsce, Marcin Świerc, wybitny zawodnik ultra: „W tych butach miałem możliwość biegania już w 2021 roku, kiedy jeszcze model był testowany przez zawodników zespołu międzynarodowego Columbia Sportswear. Co tydzień przesyłałem swoje raporty o stanie buta – więc mam także swój mały wkład w powstawanie finalnej wersji Trinity AG.

Od testów z zeszłego roku już rozpracowałem kilka par  i myślę, że jest to bardzo ciekawa opcja dla biegaczy ceniących amortyzację i wygodę na długim dystansie. Wszyscy fani butów Columbia powinni też docenić sporo miejsca w śródstopiu. Trinity AG to but dedykowany na starty, więc zdecydowanie wykorzystam go w tym sezonie na swoje wyzwania. Obecnie trenuję w Alpach, gdzie mocno eksploatuję te buty na trasach UTMB. Jestem pod wrażeniem ich wszechstronności i funkcjonalności”.

Model Montrail Trinity AG jest dostępny w wersji damskiej i męskiej w sklepie stacjonarnym: Columbia w Zakopanem, sklepach Horyzont oraz online: 8a.pl oraz eobuwie.pl, w cenie 649,99 PLN.

Translate »