Columbia otwiera nowy sklep przy londyńskiej  Carnaby Street

Columbia otwiera nowy sklep przy londyńskiej Carnaby Street

Dziś Columbia Sportswear otwiera swój najnowszy sklep na tętniącej życiem i kultowej ulicy Carnaby Street w Londynie. Sklep wyróżnia się na tle innych placówek, oferując odwiedzającym świeże spojrzenie na aktywności outdoorowe, pełną gamę innowacyjnych produktów outdoorowych i wciągającą opowieść, dotyczącą bogatej 80-letniej historii marki. Klienci będą mogli prześledzić rozwój firmy od jej skromnych początków w Portland, w stanie Oregon w 1938 roku, aż po bieżącą współpracę z UK National Parks. Wizyta w sklepie jest więc świetną okazją ku temu, aby poznać dorobek firmy, a także zaopatrzyć się w odzież lub sprzęt i czerpać inspiracje do wypraw.

W sklepie wyraźnie czuć charakterystyczny dla marki klimat północno-zachodniego wybrzeża USA, czego przykładem jest zdobiąca klatkę schodową ściana, na której zaprezentowano archiwalne materiały związane z historią firmy. Z kolei współpracy między marką Columbia a UK National Parks poświęcono wystawę, w której można znaleźć praktyczne informacje o najpiękniejszych zakątkach Wielkiej Brytanii.

Oferta nowego sklepu obejmuje najwyższej jakości odzież, obuwie i akcesoria chroniące przed nagłymi zmianami temperatur i pozwalające dłużej cieszyć się aktywnościami na świeżym powietrzu. Produkty Columbia Sportswear zapewniają komfort w każdych warunkach: ciepło i ochronę przed deszczem i śniegiem w mokre i chłodne dni oraz przyjemny chłód w środku lata.

Matthieu Schegg, wiceprezes i dyrektor zarządzający Columbia dla regionu EMEA powiedział: – Bardzo cieszymy się z otwarcia drugiego już sklepu w Wielkiej Brytanii w doskonałej lokalizacji. Mamy nadzieję, że sklep podbije serca amatorów aktywności outdoorowej zarówno z Wielkiej Brytanii, jak i innych krajów.

Otwarciu sklepu będzie towarzyszyć specjalne wydarzenie dla klientów, które odbędzie się w sobotę, 6 kwietnia. Program imprezy obejmuje m.in. występy DJ-ów i pokazy taneczne, a także darmowy turystyczny poczęstunek oraz upominki dla uczestników i wiele innych.

W sezonie letnim w sklepie będą odbywać się wydarzenia tematyczne, podczas których klienci będą mogli zasięgnąć porady ekspertów, zaopatrzyć się w odzież i sprzęt oraz czerpać inspiracje do wypraw.

Zapraszamy do sklepu Columbia przy ulicy Carnaby Street 39 w londyńskiej dzielnicy Soho (kod pocztowy W1F 7DP).

Translate »