Columbia prezentuje kolekcję lifestyle na 80. rocznicę  powstania marki

Columbia prezentuje kolekcję lifestyle na 80. rocznicę powstania marki

Styl, funkcjonalność i technologia w unikatowym wydaniu streetwear, to główne akcenty kolekcji retro zaprojektowanej na 80. rocznicę powstania marki Columbia. Ta oryginalna, limitowana kolekcja oferuje wybrane legendarne „elementy” odzieży i dodatków, równocześnie podkreślając dziedzictwo, wyjątkowość i ponadczasowość oferowanych produktów.

Na kolekcję składają się stylowe bluzy, bluzy z polaru z kapturem i wiele akcesoriów z nadrukami z logo Columbia. Produkty z kolekcji retro łączą w sobie oryginalny wygląd i wyjątkowy komfort noszenia dzięki zastosowaniu funkcjonalnych technologii. Jedną z nich jest Columbia Omni-Heat Thermal Reflective 3D, którą firma wprowadziła w sezonie jesień-zima 2018. Poprawia ona komfort cieplny odzieży bez zwiększania ilości izolacji i pomaga utrzymać optymalną temperaturę ciała, 37°C.

Bugaboo 1986 Interchange Jacket powraca

Jednym z najważniejszych kamieni milowych w historii marki było wprowadzenie na rynek w 1986 roku kurtki Bugaboo Jacket. Bugaboo była pierwszą kurtką z systemem „zip-in / zip-out”, zwanym również „3 w 1”, pozwalającym na wypięcie wewnętrznęj, flisowej bluzy i noszenie jej oddzielnie. Dzięki temu kurtkę można było dopasować do każdych warunków pogodowych.

Kurtka Bugaboo z kolekcji retro jest dostępna w oryginalnych wersjach kolorystycznych z 1986 r. w wersji męskiej i damskiej.

Zawiera oryginalne logo Columbia i oznaczenia z okazji 80. rocznicy powstania marki. Cena kurtki Bugaboo wynosi 839 PLN.

Do najważniejszych produktów kolekcji retro należy także Norwester II Jacket, kurtka o stylistyce kangurki wkładanej przez głowę, z długimi zamkami, wodoodpornymi szwami i wyposażona w technologię Omni-Heat Thermal Reflective 3D zapewniającą maksymalny komfort cieplny. Sugerowana cena detaliczna to 739 PLN.

Parka z kamuflującym wzorem to kolejny unikatowy element limitowanej kolekcji retro, sprzedawanej w Polsce wyłącznie przez sklep Veteran Store&Gallery (www.vtrn.pl) oraz Urban City (www.urbancity.pl.)

Więcej na stronie https://www.columbia.com/.

Translate »