Columbia zagląda za kulisy i prezentuje kurtkę inspirowaną filmem  Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje

Columbia zagląda za kulisy i prezentuje kurtkę inspirowaną filmem Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje

Columbia Sportswear prezentuje Star Wars™: Empire Crew Parka – kurtkę z limitowanej edycji, do której stworzenia inspiracją były uwagi i pomysły obsady i ekipy biorącej udział w kręceniu kultowych scen z lodowej planety Hoth w części Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje. Kurtki będą dostępne już 7 grudnia na stronie Columbia.com/StarWars od godziny 6 rano. Można je będzie także nabyć w sklepach stacjonarnych Columbii w USA, Kanadzie, Europie, Chinach, Hong Kongu, Japonii i Korei. Model  kurtki z limitowanej edycji został zaprojektowany w stylu unisex i będzie dostępny w cenie 499,99 EUR.

 

Bądź częścią historii Gwiezdnych WojenPrawie 40 lat temu na mroźnych bezdrożach Norwegii, niewielka grupa obsady i ekipy filmowej nakręciła kilka najbardziej rozpoznawalnych scen z filmu Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje. Potrzebowali wytrzymałego sprzętu zimowego, aby chronić się przed lodowatym wiatrem, śnieżnymi zamieciami i arktycznymi temperaturami, które towarzyszyły im podczas filmowania kultowych scen na lodowej planecie Hoth. Aby poradzić sobie z wyzwaniami związanymi z pogodą, producenci zorganizowali każdemu członkowi zespołu w Norwegii dostawę odzieży wierzchniej, która obejmowała barwną izolowaną kurtkę do wielotygodniowych zdjęć. Posiada ona unikalny design, dzięki czemu jest dziś jednym z najbardziej poszukiwanych przedmiotów przez kolekcjonerów Star Wars. Obecnie dostępna jest tylko garstka oryginalnych kurtek, ale dzięki limitowanej edycji Columbia Star Wars™: Empire Crew Parka fani mogą poczuć atmosferę scen na planecie Hoth.

Vintage Look i nowoczesna technologia

Kurtka z limitowanej edycji Gwiezdne Wojny™: Empire Crew Parka została zaprojektowana w oparciu o oryginalny wzór i wykorzystuje najnowsze technologie Columbii, chroniące przed ekstremalnymi warunkami zimowymi. Jest wodoodporna, oddychająca i superszczelna. Dodatkowo, technologia Omni-Heat tworzy termiczną warstwę między ciałem a podszewką, pozwalając na utrzymywanie ciepła wytwarzanego przez organizm na optymalnym poziomie 37°C. Słowem, można poczuć się jak Wookiee! Kurtka posiada odpinany, regulowany kaptur ze zdejmowanym kołnierzem ze sztucznego futra, dwukierunkowy kołnierz, wygodne, prążkowane mankiety, zamki na nadgarstkach i wielofunkcyjne kieszenie.

Projektanci Columbia ściśle współpracowali z Lucasfilm Ltd., aby odtworzyć autentyczne detale z kurtek ekipy filmowej, które zawierają odważny niebieski wzór, paski na ramionach dla lepszej widoczności w zamieci śnieżnej, naszywkę na piersi z wizerunkiem Dartha Vadera, logotypy Star Wars i personalizowaną tabliczkę z nazwiskiem na piersi. Aby oddać hołd miejscu, w którym obsada i ekipa stawiały czoła niskim temperaturom, podszewka kurtki zawiera współrzędne lodowca Hardangerjøkulen w Norwegii.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę https://www.columbiasportswear.co.uk/starwarsZapraszamy także do śledzenia profili @columbia_eu @ columbia1938 na Twitterze i Instagramie oraz @ColumbiaSportswear na Facebooku.

Translate »