Czas do wody!

Czas do wody!

Pogoda w końcu zaczęła dopisywać. Wprawdzie na otwartych akwenach woda jest jeszcze chłodna, ale każdy chyba myśli już powoli o lecie. Jak dobrze wiecie przez dłuższy czas (od lutego) zmagałem się z kontuzją kolana i nie mogłem biegać. Nic nie stało jednak na przeszkodzie, bym od czasu do czasu wybrał się na basen trochę popływać.

Pływanie to jedna z ulubionych aktywności Polaków (z tego co kojarzę plasuje się na trzecim miejscu za jazdą na rowerze i bieganiem). Nie ma się czemu dziwić. Można aktywnie odpocząć, spędzić miło czas a przy tym wszystkim zmęczyć się i zrobić trening. Pewnie dlatego tak wiele osób ma uśmiech na twarzy wychodząc przez drzwi wyjściowe basenu. Dlatego teraz napiszę kilka zdań o strojach kąpielowych i zachowaniach niektórych z nas.

Osobiście tak jak już wspominałem bardzo lubię spędzać czas na basenie. Nie stronię również od innych aktywności, które mają związek z wodą. Wiem jednak (a tyczy się to głównie płci pięknej), że wiele kobiet wstydzi się swojej sylwetki lub nie ma odpowiedniego stroju kąpielowego i dlatego odmawia sobie przyjemności pobytu na pływalni.

402336ed4eefd3483b9656af3fdf6a39

Moi drodzy! Prawie nikt z nas nie wygląda jak osoby z okładek magazynów. Na basenie nikt nie przejmuje ani nie zwraca uwagi na widok innych. Jeśli ktoś naprawdę się źle czuje, to może powinien zaopatrzyć się w strój kąpielowy, który doda mu pewności siebie albo ukryje niedoskonałości? Naprawdę da się wiele zrobić!

Co więcej – stroje kąpielowe przydają się przecież również podczas wakacji. Wiele osób z nas spędza je przecież nad wodą. Sam w tym roku mam zamiar wraz z rodziną wybrać się na mazury i jako jedną z aktywności na pewno będzie pływanie.

Nie warto jednak kupować stroju kąpielowego, który tylko jest tani. Zdecydowanie lepiej znaleźć sklep, gdzie otrzymamy wysokiej jakości produkt z którego będziemy mogli korzystać przez lata. Ja już kilkakrotnie się naciąłem stąd powtarzam – kupując tanio kupujesz dwa razy. Koniec kropka.

A strój kąpielowy to naprawdę przydatna sprawa, którą każdy (nawet niezależnie czy potrafi pływać czy nie), powinien mieć!

Translate »