Czy urządzenia mobilne mogą zachęcić dzieci do ruchu

Czy urządzenia mobilne mogą zachęcić dzieci do ruchu

Garmin® i Disney przedstawiają monitor aktywności dla dzieci vívofit® jr. 2 i interaktywną aplikację mobilną z Księżniczkami Disneya.

Ruch na świeżym powietrzu i aktywność fizyczna sposobem na odkrywanie kolejnych przygód i gier w aplikacji mobilnej. Tak właśnie działa monitor aktywności dla dzieci Garmin® vívofit jr. 2. Im więcej czasu w ciągu dnia najmłodsi spędzą w ruchu, tym więcej przygód swoich ulubionych bohaterów odkryją. Z ich pomocą Roszpunka i Flynn uciekną przed Matką Gertrudą, Mulan uratuje Cesarza, a Dżasmina odkryje Jaskinię Cudów.

Co więcej, dzięki dedykowanej aplikacji na urządzenia mobilne rodzice mogą sprawdzić ile czasu danego dnia dzieci spędziły na aktywności fizycznej, przypisywać im zadania i ustawiać przypomnienia, które wyświetlane będą na urządzeniu noszonym przez dziecko. Rodzice mogą dodatkowo zmotywować dzieci do wykonywania zadań, przyznając im wirtualne monety, wymieniane potem np. na uzgodnione nagrody.

Aplikacja pozwala na obsługę wielu profili, więc rodzice i rodzeństwo z kompatybilnymi urządzeniami Garmin mogą prowadzić rankingi aktywności danego dnia. W ten sposób w zabawę promującą zdrowy i aktywny tryb życia angażuje się cała rodzina.

Oprócz śledzenia liczby kroków, czasu snu i minut poświęconych na aktywność fizyczną, vívofit jr. 2 pozwala również rywalizować z przyjaciółmi. Wyzwania Toe-To-Toe umożliwiają synchronizowanie urządzeń i organizować różnego rodzaju konkursów na czas. Do gry włączyć się mogą też dorośli, instalując aplikację Toe-to-Toe ze sklepu Connect IQTM na swoim smartwatchu lub monitorze aktywności Garmin.

Z vívofit jr. 2, przygoda nigdy się nie kończy. Wymieniając zespół na zespół akcesoriów (sprzedawany osobno), dzieci mogą odkryć zupełnie nowe przygody z postaciami ze świata Star Wars, Myszki Miki i Marvel Avengers.

Więcej informacji:

https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/p/637005?_ga=2.5650042.839271294.1534772705-1782147371.1533543122

Translate »