„Czyste góry” – konkurs Ceneria.pl i organizatorów akcji „Czyste Tatry”

30 czerwca miał miejsce finał akcji sprzątania Tatr. 850 wolontariuszy zebrało 1,5 ton śmieci! Reportaż z tego wydarzenia możecie obejrzeć już w sobotę, 7 lipca w TVP 2 o godz. 11:15 (m.in. rozmowy z Adamem Małyszem, Bogusławem Lindą i Rafałem Sonikiem).

Pomysłodawca akcji, Albin Marciniak, założyciel Klubu Podróżników Śródziemie, zapowiada, że to dopiero początek – podobne projekty będą się odbywać nie tylko w Tatrach, również w innych górach podczas zwykłych wędrówek i każdy może przyłączyć się do dbania o naszą przyrodę.


Fot. czystetatry.pl

Gdzie Waszym zdaniem przydałoby się takie sprzątanie? Czekamy na Wasze propozycje – wymieńcie góry, doliny, górskie miejscowości z krótkim uzasadnieniem. Za najciekawsze wypowiedzi mamy pamiątkowe koszulki, worki z logiem akcji oraz drobne upominki od sponsora – firmy Jan Niezbędny.

Na odpowiedzi czekamy do 12 lipca 2012 pod adresem konkurs@ceneria.pl (można także wykorzystać formularz konkursowy na stronie). W konkursie mogą wziąć udział osoby, które udostępnią informację o nim na swoim profilu na facebooku.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj…

Źródło: ceneria.pl

Translate »