Delta Optical Active 10×25 – mała wielka lornetka

 

Świat jest wielki, dlatego, żeby go przybliżyć potrzebujemy małej lornetki. Nowy model marki Delta Optical – lornetka DO Active 10×25 sprawdzi się wszędzie: w górach, w mieście, na rowerze, w lesie, na łódce. Jest dowodem na to, że dobrą jakość można zamknąć w małym przedmiocie.

Delta optical Active 10×25 to niewielka i poręczna lornetka do obserwacji dziennych. W sam raz na piesze i rowerowe wędrówki. Sprawdzi się idealnie na wakacyjnym szlaku, bez względu na to gdzie przebywamy. Nad morzem pozwoli na śledzenie przepływających statków, w górach dzięki niej będziemy mogli podziwiać otaczające krajobrazy, w mieście sprawi, że dostrzeżemy szczegóły
architektoniczne, niewidoczne dla przeciętnego turysty. Bez obawy można używać jej nawet wtedy, kiedy pada deszcz, bo lornetka jest wodoszczelna.

Model Active 10×25 po złożeniu zajmuje tyle miejsca co mały, kompaktowy aparat fotograficzny. Po włożeniu do pokrowca dodawanego w zestawie, można ją zawiesić na szyi, przy plecaku lub na biodrach, nie odczuwając przy tym ciężaru.
Jej małe rozmiary idą w parze ze znakomitymi własnościami optycznymi. Wysoki komfort i wygoda obserwacji wynikają z dużego pola widzenia oraz bardzo dobrych własności optycznych tej małej lornetki. Jej pryzmaty wykonane ze szkła BaK-4 oraz warstwy antyodbiciowe na soczewkach zwiększające transmisję światła, gwarantują jasne i kontrastowe obrazy, które na zawsze pozostaną w
naszej pamięci.

Dodatkową zaletą lornetki jest jej estetyczny design. Ciepły, niebieski kolor i stylowy kształt czynią z niej idealną lornetką dla estetów, osób aktywnych oraz aktywnych estetów. Na koniec cena, która – podobnie jak lornetka – też nie jest duża. W sklepie Deltaoptical.pl lornetka DO Active 10×25 dostępna jest w cenie 149 zł.

SPECYFIKACJA

Średnica obiektywu: 25 mm
Powiększenie: 10x
Pole widzenia kątowe: 6.2 stopnie
Pole widzenia liniowe: 108/1000
Źrenica wyjściowa: 2.5 mm
Odstęp źrenicy: 10 mm
Minimalna ostrość: 5 m
Sprawność zmierzchowa: 15.8
Jasność względna: 6.25
Pryzmaty: BaK-4/roof
Wymiary: 111x107x46 mm
Waga: 405 g
Wodoodporność: Tak
Wypełnienie azotem: Tak
Wypełnienie argonem: Nie
Stabilizacja obrazu: Nie
Wyjście na statyw: Nie
Ogniskowanie: centralne
Gwarancja: 2 lata
Akcesoria: pokrowiec, pasek, materiał do czyszczenia optyki

 

 

 

 

Translate »