Dobrze znane klasyki The North Face w nowej odsłonie Kolekcja Tropical Camo

Dobrze znane klasyki The North Face w nowej odsłonie Kolekcja Tropical Camo

The North Face wypuściło miejską kolekcję inspirowaną pragnieniem eksploracji niezbadanych dotąd miejsc, wykorzystując druk Tropical Camo w kilku swoich najbardziej znanych produktach.

Ta odważna kolekcja, stanowi doskonałe połączenie nowoczesnego miejskiego stylu i słynnego górskiego dziedzictwa, prezentując najbardziej charakterystyczne produkty The North Face, a w szczególności kurtkę Mountain Jacket, dobrze znaną puchówkę Nuptse, czy chociażby takiego klasyka, jak torba Base Camp Duffel.

Darren Shooter, dyrektor ds. Designu w The North Face EMEA, powiedział: „Widzimy ogromne zapotrzebowanie na wprowadzenie printu camo do całej gamy naszych produktów, co naprawdę pokazuje, w jaki sposób nasi miejscy odbiorcy wykorzystują dziedzictwo marki The North Face. Wraz z wprowadzeniem kolekcji Tropical Camo, chcemy tchnąć nowe życie w kultowe produkty marki, tworząc coś unikalnego, co sprawdzi się zarówno podczas codziennej, miejskiej eksploracji, jak i w outdoorze.”

Kolekcja wykonana z wodoodpornych, termicznych i szybko schnących materiałów, prezentuje najlepszą w swojej klasie funkcjonalność z charakterystyczną estetyką. Linia Tropical Camo będzie dostępna od 29 stycznia w wybranych sklepach The North Face w Londynie i Berlinie oraz na stronie  www.thenorthface.com

Translate »