Ekologia zaklęta w butelkach Klean Kanteen

Ekologia zaklęta w butelkach Klean Kanteen

Mija 10 lat od sprzedaży pierwszego produktu Klean Kanteen. Od początku założeniem firmy było, by dać ludziom alternatywę dla mających szkodliwy wpływ na zdrowie plastikowych opakowań. Termosy i butelki Klean Kanteen są wolne od Bisfenolu A (BPA) oraz innych toksycznych substancji. Pokryte są pięknie wyglądającą, wolną od ołowiu farbą akrylową. Produkowane są ze stali nierdzewnej najwyższej jakości. Firma jest członkiem 1% For the Planet oraz Green America oraz certyfikowanym partnerem ISO 9001/ISO14001, Certified B Corporation oraz programu Green Shipping.

kk_600

O ile na świecie świadomość ekologiczna, związana z ochroną naszej planety oraz zdrowia po 10 latach istnienia Klean Kanteen jest już bardzo wysoka, o tyle w Polsce nadal potrzebne są szeroko zakrojone działania edukacyjne. Firma Raven Outdoor podjęła się tego zadania, prezentując na polskim rynku nową markę ekologicznych pojemników wielokrotnego użytku – lekkich, bezpiecznych, zdrowych oraz… pięknie wyglądających.

KleanKanteen_reflect

Ważne miejsce w grupie produktów Klean Kanteen zajmuje Seria Classic. Butelki tej serii to połączenie nowoczesnego designu i szerokiej gamy kolorów z najwyższej jakości materiałami. Poręczne i kompaktowe zostały wykonane ze stali nierdzewnej, pochodzącej w 100 % z recyklingu. Są dopasowane do większości uchwytów, dzięki czemu można je zabrać ze sobą wszędzie. Duży otwór (44 mm) zapewnia łatwe napełnianie i opróżnianie, jak również umieszczenie kostek lodu wewnątrz. Zaokrąglone brzegi pozwalają na swobodne picie oraz łatwe czyszczenie, co zapobiega rozwojowi bakterii w niedomytych zakamarkach. Można myć w zmywarce. Butelki wolne od BPA oraz innych toksyn, plastiku itp.

KleanKanteen_insulated

Seria Insulated to poręczne butelki izolacyjne w szerokiej gamie kolorów. Klean Kanteen Vacuum Insulated utrzymuje ciepło do 6 godzin, a zimno do 24 godzin. Posiada szczelny, niekapiący korek. Kształt został zaprojektowany tak, aby butelka pasowała do większości samochodowych uchwytów na kubki. Wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, wolna od BPA oraz innym toksyn. Ponieważ stal sama w sobie jest najwyższej jakości, firma nie pokrywa butelek od wewnątrz żadnymi dodatkowymi substancjami. Wszystkie butelki są zgodne z normami dotyczącymi kontaktu z żywnością. Jest wolna od zapachów oraz sama nie przyjmuje zapachu płynu wlanego do środka.

KleanKanteen_classic

Butelka Reflect Klean Kanteen jest niezwykle trwała. Wykonana została ze stali nierdzewnej, odpornej na porysowania i uszkodzenia. Zamykana jest bambusową nakrętką z niewielkim uchwytem. Jest to produkt ekologiczny, wolny od BPA oraz wykonany bez użycia plastiku i farb (logo jest wypalane laserem). Posiada charakterystyczne dla tego produktu błyszczące wykończenie. Czyszczenie ułatwia szeroki wlew.

Nieważne czy wyruszasz na całodzienną wycieczkę w góry, czy dajesz z siebie wszystko na prezentacji w pracy – te butelki są dla Ciebie!

Dostępność oferty Klean Kanteen na polskim rynku można sprawdzać na www.ceneria.pl

http://www.ceneria.pl/wyszukiwarka,0,0,0,0,Srch,srch.html?step=1&q=%2F+klean+kanteen

Translate »