Ewolucja komfortu

Ewolucja komfortu

W tym sezonie kolekcja ECCO INTRINSIC rozwija się wraz z pojawieniem się modelu ECCO INTRINSIC TR, czyniąc trend athleisure bardziej przystępnym dla nowoczesnego mężczyzny.

Zaawansowany design widoczny w poszczególnych elementach ECCO INTRINSIC TR pozwala na to, co dla marki jest najważniejsze – absolutny komfort przy równoczesnym łamaniu utartych schematów w modzie. Stylowe, wytłaczane detale modeli ECCO INTRINSIC TR stanowią awangardowe ulepszenie tej sportowej linii premium.

Miks czarnych i bialych graficznych włókien spodoba się mężczyźnie, który lubi w ciągu dnia czuć się komfortowo i elegancko równocześnie. Kolekcja jest hołdem dla prostoty oraz wrodzonej ponadczasowości duńskiego designu, dlatego jej celem jest stworzenie silnego, nowoczesnego przekazu.

Dostępne w czterech różnych stylach, tak by dopasować się do każdej osobowosci, ECCO INTRINSIC TR łączą funkcję wygodnych sneakersow, które nie zawodzą w obliczu wyzwania. Zaprojektowane z myślą o naturalnym zasięgu ruchu oraz z wykorzystaniem zaawansowanej technologicznie podeszwy  TPU/PU, buty ECCO INTRINSIC TR zapewniają nieprześcigniony poziom komfortu noszenia i znakomitą przyczepność.

Kolekcja dopełniająca miejski look składa się z modelu o niższej cholewce z perforowanej skóry, tekstylnego buta wspomagającego z wysoką przyczepnością oraz sneakersów z nowoczesną dzianinową skarpetą dla idealnego dopasowania. Cała linia sprawdzi sie świetnie, jeśli zależy nam na optymalnej oddychalności i stabilności, a wszystko to bez rezygnowania z wytrzymałości czy kontrastujących materiałów.

Translate »