G-SHOCK na ratunek słabszym

G-SHOCK na ratunek słabszym

Miarą prawdziwej siły jest to, w jaki sposób troszczymy się o słabszych. G- SHOCK udowadnia swoją moc wspierając ochronę zagrożonych gatunków zwierząt.

Już od ponad dwudziestu lat japońska marka znana z legendarnej odporności  angażuje się w inicjatywy na rzecz ochrony środowiska. W swojej kampanii Love The Sea And The Earth G-SHOCK zwraca naszą uwagę na ochronę natury wspierając między innymi fundację WILDLIFE PROMISING, która walczy o ochronę ginących gatunków zwierząt  w Afryce.

Jednym z zagrożonych afrykańskich gatunków jest potężny pyton skalny i to właśnie jemu w ramach kampanii pomocy G-SHOCK dedykuje dwa modele bestsellerowych zegarków.

Modele MTG-B1000 i GST-B300 dostają design nawiązujący do cętkowanego wzoru na skórze afrykańskiego pytona skalnego. Koperty i paski zegarków GST-B300WLP-1A i MTG-B1000WLP-1A zachwycają wężowymi detalami. Oba modele mają na deklu sygnaturę kampanii Love The Sea And The Earth upamiętniającą specjalne zaangażowanie G-SHOCKa.

Zegarki zapakowane są w ozdobione wężowym wzorem pudełko.  Parametry techniczne obu modeli w specyfikacji poniżej.

Zegarki dostępne w salonach sieci Time Trend i na www.timetrend.pl , w G-SHOCK STORE oraz u wybranych partnerów handlowych.

Specyfikacja GST-B300WLP-1A

Konstrukcja system wstrząsoodporny G-SHOCK
Tarcza szkło mineralne
Koperta stal nierdzewna
Bransoleta tworzywo sztuczne
Wodoszczelność 200 m
Synchronizacja ze smartfonem Bluetooth
Strefy czasowe 39 stref czasowych* (39 miast), automatyczna zmiana czasu

* regulowany z poziomu smartfona

Stoper 1/1000 sekundy – 24 h
Timer 1/10 sekundy – 24 h
Alarm 5 multialarmów dziennych
Pozostałe funkcje automatyczny kalendarz; 12/24- format czasu; wskaźnik poziomu baterii; powłoka Neobrite pozwalającą odczytać godzinę w zaciemnionych miejscach oraz nocą; podświetlenie LED; sygnał godzinowy; wskaźnik poziomu baterii; włączanie/wyłączanie dźwięku przycisków;  oszczędzanie energii
Żródło zasilania Tough Solar (ładowany energią słoneczną)
Czas pracy Około 6 miesięcy na akumulatorze

Około 19 miesięcy w trybie oszczędzania energii po pełnym naładowaniu*

*Opcja oszczędzania energii po określonym czasie w ciemności

Wymiary koperty 51×50×15.5mm
Waga 91 g

Specyfikacja MTG-B1000WLP-1A

Konstrukcja system wstrząsoodporny G-SHOCK
Tarcza szkło szafirowe
Koperta stal nierdzewna
Bransoleta stal szlachetna
Wodoszczelność 200 m
Synchronizacja ze smartfonem Bluetooth
Strefy czasowe 39 stref czasowych* (27 miast), automatyczna zmiana czasu

* regulowany z poziomu smartfona

Częstotliwość radiowa 77.5 kHz (DCF77: Germany); 60 kHz (MSF: UK); 60 kHz (WWVB: USA); 40 kHz (JJY: Fukushima, Japan) / 60 kHz (JJY: Fukuoka/Saga, Japan); 68.5 kHz (BPC: China)
Stoper 1 sek. – 24 h
Timer 1 sek. – 24 h
Alarm Alarm dzienny
Pozostałe funkcje TRIPLE G RESIST (odporny na wstrząsy, odporny na siłę odśrodkową, odporny na wibracje); automatyczny kalendarz; 12/24- format czasu; wskaźnik poziomu baterii; powłoka Neobrite pozwalającą odczytać godzinę w zaciemnionych miejscach oraz nocą; podświetlenie Super Illuminator; wskaźnik poziomu baterii; oszczędzanie energii
Żródło zasilania Tough Solar (ładowany energią słoneczną)
Czas pracy Około 5 miesięcy na akumulatorze

Około 18 miesięcy w trybie oszczędzania energii po pełnym naładowaniu*

*Opcja oszczędzania energii po określonym czasie w ciemności

Wymiary koperty 55.8×51.7×14.4mm
Waga 182 g

O G-SHOCK

Zegarki G-SHOCK to symbol wytrzymałości i mocy. Wiernie służą podczas najbardziej wymagających wyzwań. Nie straszne są im żywioły wody, ziemi i powietrza, a unikalna konstrukcja G-SHOCK pozwala im przetrwać wstrząsy i uderzenia.
Marka G-SHOCK narodziła się w 1983 roku, w rodzinie Casio, w Japonii. Twórca marki – inżynier Kikuo Ibe konsekwentnie poszukiwał rozwiązania, które pozwoli uodpornić wrażliwy mechanizm zegarka na wstrząsy. Pomimo wielu nieudanych prób Kikuo Ibe nie poddał się, a pasja i determinacja twórcy przyniosły sukces  i narodziła się rewolucja – pierwszy wstrząsoodporny model kultowej kostki – DW-5000C. Od tego momentu zegarki G- SHOCK zaczęły podbijać świat.
Zegarki G-SHOCK są produkowane przez CASIO.  Wszystkie zastosowane w procesie produkcji elementy powstały w fabryce marki. To gwarancja niezmiennej jakości, która charakteryzuje japońskiego lidera w produkcji zegarków kwarcowych.

Zegarki G-SHOCK są odporne na wstrząsy i siły odśrodkowe – pierwsze zegarki G-SHOCK charakteryzowała unikalna koperta, która perfekcyjnie chroniła moduł przed wszelkimi wstrząsami! Do dziś w kolekcji G-SHOCK znajdziemy kolejne pokolenia klasycznej kostki – seria DW-5600.

Wodoszczelność – Zegarki G-SHOCK są wodoszczelne w standardzie do 200m

Wyjątkowe funkcje – kolekcje GSHOCK projektowane są z myślą o różnych dyscyplinach sportu czy aktywności. Ich funkcje odpowiadają m.in. potrzebom pilotów, nurków, komandosów czy żeglarzy.

Zegarki G-SHOCK – kolekcje

Od momentu wielkiej premiery kolekcja G-SHOCK zdobyła serca milionów fanów. Zegarki G-SHOCK rozwijają się z kolejnymi pokoleniami miłośników i tworzą obecnie pięć kategorii:

– zegarki G-SHOCK ORIGINAL – esencja designu i fundament funkcjonalności G-SHOCK

– zegarki G-SHOCK G-SQUAD – modele uzbrojone w funkcje sportowe, posiadające Bluetooth i dedykowaną aplikację G-SHOCK CONNECTED oraz G-SHOCK MOVE

– zegarki G-SHOCK G-STEEL – ekskluzywna miejska linia mocarzy G-SHOCK

– zegarki G-SHOCK MASTER OF G – kolekcja dla prawdziwych bohaterów wyposażona w funkcje, pozwalające przetrwać najtrudniejsze warunki na ziemi, lądzie i w powietrzu

– zegarki G-SHOCK EXLUSIVE – linia dla najbardziej wymagających fanów marki, w której znajdziemy linie: MTG (Metal twisted) oraz najbardziej luksusową MR-G, która zawsze występuje w limitowanych ilościach i wykonywana jest ręcznie, w fabryce CASIO w Yamagata.

Translate »