G-SHOCK x FC Barcelona

G-SHOCK x FC Barcelona

G-SHOCK powstał, by wspierać ludzi w pasji i w pracy. Kultowa odporność, funkcje i wzornictwo zdobywają dla niej nieustannie zaufanie i sympatię fanów na całym świecie. W kolekcji G-SHOCK wyjątkowe miejsce znalazła linia sportowych zegarków G-SQUAD. Modele z tej linii wyposażane są w funkcje i parametry pozwalające na zdobywanie sportowych celów i rozwój przez treningi w nawet ekstremalnych warunkach.

Premiera wyjątkowej odsłony zegarków G-SHOCK G-SQUAD w barwach FC BARCEOLNA

Oficjalna współpraca G-SHOCK i FC Barcelona zaowocowała powstaniem dwóch modeli zegarków z kolekcji G-SHOCK G-SQUAD, które dostępne są w klubowych barwach piłkarskiej legendy. W limitowanych odsłonach dostępne są dwie referencje: G-SHOCK GBD-H1000BAR oraz model G-SHOCK GBD-100BAR. To sportowe zegarki, które sprawdzają się w nawet najcięższych treningach.

Wyjątkowe odsłony G-SHOCK, znana funkcjonalność

Model GBD-H100BAR-4ER to optymalny zegarek sportowy z niezbędnymi w sporcie funkcjami – drugi z nich model GBD-H1000BAR-4ER to mocno zaawansowany zegarek treningowy z funkcją GPS, pulsometrem, czujnikami Triple Sensor (ciśnienie, wysokość, kompas, temperaura) oraz Bluetoothem, który pozwala na korzystanie z dedykowanej aplikacji na smartphona, G-SHOCK MOVE.

Wyjątkowy, ultra-limitowany design

Wyróżnione współpracą modele noszą kolory FC Barcelona – czerwone, żółte, złote i granatowe elementy zdobią kopertę i pasek zegarka. Oba zegarki posiadają nadrukowaną nazwę klubu i słynne motto “Més que un club” (“Więcej niż klub”). Wyjątkowe G-SHOCK dostępne są w specjalnych opakowania w barwach klubu.

Dostępność gorącej limitacji

Obydwa modele G-SHOCK znajdziesz już w sieci sklepów TIME TREND oraz w sklepie internetowym TIMETREND.PL. Zegarki będą tez dostępne u wybranych partnerów handlowych GRUPY ZIBI S.A.

Translate »