GSI Outdoors – naczynia dla współczesnych traperów

GSI Outdoors – naczynia dla współczesnych traperów

GSI Outdoors to amerykańska mała rodzinna firma. Założona została przez rodzeństwo z Kolumbii Brytyjskiej w 1985 roku. Właściciele GSI Outdoors od początku korzystali z ogromnej wiedzy, jaką posiadają kanadyjscy i francuscy traperzy, przemierzający Kolumbię Brytyjską. W oparciu o ich doświadczenie, wymagania sprzętowe i uwagi, GSI stworzył kolekcję naczyń i akcesoriów potrzebnych do gotowania na ognisku.

gsi_logo

Od tego czasu firma bardzo się rozwinęła. Don, Ian i Kathy Scott przenieśli siedzibę z San Diego do Spokane w stanie Waszyngton. Postawili na nowatorskie pomysły, najnowsze, innowacyjne technologie, wciąż jednak oparte na doświadczeniach traperów, wsparte opiniami klientów i entuzjastów outdooru. Każdy, kto wybiera się na wędrówkę lub zamierza spędzić czas na łonie natury, znajdzie w ofercie GSI Outdoors zestaw dla siebie – od pojedynczych dla współczesnego trapera po naczynia odpowiednie dla całej rodziny.

GSI HALULITE MINIMALIST

Halulite Minimalist jest zestawem szturmowym dla jednej osoby. Składa się z menażki o pojemności 0,6 litra wyposażonej w wygodną szczelną pokrywkę i neoprenowy pojemnik pełniący podwójną rolę – z jednej strony zachowuje ciepło potraw, z drugiej – chroni przed poparzeniami. W zestawie znajdziemy również wygodny składany spork i silikonowy uchwyt. A wszystko niesamowicie lekkie i całkowicie zintegrowane. Wszystkie elementy zestawu mieszczą się do małego garnka – GSI wie doskonale, jak cenne jest miejsce w plecaku.
Naczynia wykonane są z anodyzowanego aluminium. W przeciwieństwie do konkurencji, garnki są formowane na zimno, a dopiero później poddawane procesowi anodyzacji, dzięki czemu tworzy się odporna na zadrapania struktura. Zastosowanie zastrzeżonego stopu aluminium gwarantuje dystrybucję ciepła lepszą nawet od naczyń tytanowych!

halulite_minimalist_500

Zestaw idealny dla tych, dla których najważniejsza jest waga. Wymiary: 10,7 cm x 11,7 cm.

Składa się z:
menażka 0,6 l,
pojemnik neoprenowy,
pokrywka,
spork,
gumowy uchwyt.

GSI PINNACLE CAMPER

Niezwykle kompaktowy zestaw naczyń dla 4 osób. Genialne połączenie zastawy stołowej i naczyń do gotowania, które zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających wczasowiczów. Dzięki inteligentnym rozwiązaniom, takim jak sito zintegrowane z pokrywą garnka, chwytak przymocowany do garnków podczas gotowania czy izolowane kubki, Pinnacle Camper jest niezastąpiony podczas każdego biwaku.
Wszystkie naczynia są odporne na zgniatanie i wysokie temperatury. Zestaw wyposażony jest również w solidny, wodoodporny pokrowiec, mogący służyć nie tylko do przenoszenia i przechowywania naczyń, ale także jako przenośny zlew. Składany chwytak ze specjalnymi wspornikami zapobiegającymi zarysowaniom pasuje do wszystkich naczyń.

Naczynia Pinnacle charakteryzują się ekstremalną trwałością, bardzo dobrą wydajnością i najlepszą dystrybucją ciepła – o 25% większą niż w produktach innych serii. Wykonane są 100% ze wzmocnionego anodowanego aluminium. Powierzchnia wewnętrzna pokryta jest warstwami Teflon® with radiance technology. Świetnie sprawdzą się tam, gdzie gotowanie jest codziennością. Dla podróżników, w górskich bazach czy podczas obozów wędrownych. Wymiary to: 23,1 cm x 23,1 cm x 14,7 cm

camper_sitko

Zestaw zawiera:
2 garnki – 3 l i 2 l,
2 pokrywki z dziurkami (durszlaki),
patelnię,
4 trójkątne, izolowane kubki z pokrywkami,
4 miski,
4 talerze,
4 składane uchwyty,
wodoodporny pokrowiec – zlew.

Produkty GSI Outdoors można obecnie znaleźć niemal wszędzie – w Europie, Azji czy Australii. Wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością, ale również stylowym designem. Dzięki nim gotowanie na ognisku to prawdziwa przyjemność, a porysowane garnki, skrzywione patelnie i poparzenia pozostaną tylko wspomnieniem.

camper_600

Dystrybucja w Polsce: Raven Outdoor, Kraków

Ofertę marki GSI Outdoors można przeglądać na www.ceneria.pl

Translate »