Helly Hansen – bielizna w góry

Helly Hansen – bielizna w góry

Norweska marka Helly Hansen storzyła zasadę trzech warstw odzieży, która sprawdza się w każdych warunkach pogodowych. Pierwsza warstwa to bielizna, która odprowadza pot z naszej skóry i zapewnia nam ciepło. Odpowiedni rodzaj bieilizny dobieramy stosownie do intensywności naszej aktywności i od warunków pogody, w jakich wyruszamy w góry.

W sezonie jesień zima najlepszym rozwiązaniem jest bielizna Helly Hansen Lifa Merino. To swoista hybryda łącząca dwie warstwy – dotykająca naszej skóry warstwa włókien poliamidowych LIFA oraz utkana na niej warstwa z wełny merynosów. Syntetyczna warstwa przy ciele – LIFA – przypomina strukturę siatkia jej zadaniem jest odsysanie potu z naszej skóry. Warstwa górna z merino – to warstwa która ma zapewnia nam izolację i niezbędne ciepło.

Kolekcja bielizny Helly Hansen Lifa Merino dostępna jest w dwu rodzajach – z cienkim i grubszym merynosem – w zależności od naszego indywidualnego zapotrzebowania.

Top i spodnie Lifa Merino dostępne są w jednolitych kolorach i w oryginalnych printach, ktore będa świetnie prezentowac się podczas przerwy na herbatę i szarlotkę w schronisku.

O Helly Hansen

założona w 1977 w Norwegii marka odzieży technicznej nieprzerwanie rozwijająca swoją kolekcję w trosce o ochronę życia i komfort pracy w najtrudniejszych warunkach. Helly Hansen chroni i pozwala cieszyć się życiem.

W swojej ponad 140 letniej historii marka wprowadziła na rynek szereg innowacji, które na zawsze odmieniły sposób, w jaki się ubieramy: ponad 140 lat temu pierwsza tkanina wodoodporna, lata 60te pierwsza tkanina typu polar , lata 70te pierwsza bielizna techniczna z wykorzystaniem pionierskiej technologii  Lifa Stay Dry, współcześnie H2Flow, wielokrotnie nagradzany system termoregulacji odzieży

Helly Hansen to światowy lider zarówno w produkcji odzieży żeglarskiej, narciarskiej oraz roboczej. Odzież narciarską od Helly Hansen nosi ponad 55 000 profesjonalnych narciarzy reprezentacji olimpijskich, reprezentacji narodowych i profesjonalni instruktorzy i przewodnicy w ponad 200 ośrodkach i kurortach narciarskich. Odzież wierzchnia, bielizna termiczna, odzież miejska, obuwie są sprzedawane w ponad 40 krajach i cieszą się zaufaniem entuzjastów sportu i outdooru na całym świecie Aby dowiedzieć się więcej o nowej kolekcji Helly Hansen, zapraszamy na stronę www.HellyHansen.com

Translate »