Helly Hansen dziękuje Ratownikom Narciarskim na całym świecie  podczas Światowego Dnia Ratownika Narciarskiego 2023

Helly Hansen dziękuje Ratownikom Narciarskim na całym świecie podczas Światowego Dnia Ratownika Narciarskiego 2023

10 lutego 2023 Helly Hansen po raz drugi bierze udział w celebracji Światowego Dnia Ratownika Narciarskiego. Norweska marka, producent odzieży narciarskiej i outdoorowej zachęca, by tego dnia podziękować wszystkim ratownikom narciarskim za ich zaangażowanie w dbanie o nasze bezpieczeństwo na stokach narciarskich i górskich szlakach. Pamiętajmy o zwykłym geście – pozdrowienie i wspomnienie w social media, aby dać znać ratownikom, że doceniamy i pamiętamy o ich pracy i  misji.

“ To dla nas zaszczyt, że naszą markę wybierają do pracy profesjonaliści, i jesteśmy im ogromnie wdzięczni za ich pracę i misję ochrony ludzkiego zdrowia i bezpieczeństwa na szlakach i stokach narciarskich”- mówi Oliver Flaser, dyrektor kategorii Odzieży dla Służb Ratowniczych w Helly Hansen

„Dziękujemy ratownikom również za to, że dzielą się z nami swoim doświadczeniem z wielogodzinnych misji w terenie tak, aby nasza kolekcja odzieży technicznej rozwijała się, by spełniać ich potrzeby. Podobnie, jak w ubiegłym roku, z dumą wspieramy Światowy Dzień Ratowników Narciarskich i widzimy, że to święto zwraca uwagę na ich pracę.  W ramach naszego wsparcia Helly Hansen przeznacza 5% ze sprzedaży w globalnym sklepie online, oraz w wybranych sklepach detalicznych w dniach 9-11 luty 2023 – na cele fundacji i instytucji, których misją jest wspieranie ratowników narciarskich na całym świecie.

Helly Hansen pragnie przybliżyć nam  specyfikę pracy ratowników narciarskich i udostępnia w swoim oficjalnym serwisie prawdziwe historie zebrane od współpracujących z marką profesjonalistów i doświadczenia z misji ratunkowych. Materiał dostępny tu https://www.hellyhansen.com/ski-patrol

Helly Hansen zachęca wszystkich miłośników sportów zimowych do pozdrawiania Ratowników Narciarskich przez posty ze #skipatrolday w Waszych social media. Dajmy wyraz naszej wdzięczności za ich zaangażowanie w nasze bezpieczeństwo i możliwość bezpiecznego cieszenia się pasją!

Więcej informacji na www.hellyhansen.com/ski-patrol

Translate »