Helly Hansen – lżej i cieplej – midlayer z najnowszą technologią LIFALOFT™ Air

Helly Hansen – lżej i cieplej – midlayer z najnowszą technologią LIFALOFT™ Air

Już od momentu  swojego powstania w 1877 roku Helly Hansen tworzy nowe, innowacyjne rozwiązania i technologie, które zdobywają zaufanie profesjonalistów. Norweska marka wsłuchuje się w opinie i doświadczenie zawodowców, czego rezultatem są produkty niezawodne i skuteczne w każdych warunkach. Takim produktem jest też najnowsza kurtka typu midlayer – model  LIFALOFT Air Insulator Jacket.

Stworzona przez Helly Hansen izolacja LIFALOFT zrewolucjonizowała kilka lat temu rynek produktów kategorii outdoor. Helly Hansen stworzyło izolację lżejszą i jednocześnie cieplejszą iż tradycyjna izolacja poliestrowa. W tym sezonie norweska marka idzie o krok dalej i prezentuje najnowszą odsłonę izolacji – LIFALOFT Air. LIFALOFT Air to więcej komór powietrznych i otwarta struktura, która pozwala na lepszą wentylację podczas intensywnej aktywności. Idealnie sprawdza się podczas jazdy na biegówkach, skiturach – czy podczas intensywnego trekkingu w górach. Ta izolacja jest też bardziej elastyczna i daje większą swobodę ruchów.

Taką izolację zastosowano właśnie w midlayerze LIFALOFT™ Air Insulator Jacket, Lekką kurtkę wyposażono w dwie duże kieszenie oraz kaptur chowany pod kask. Kurtka jest praktyczniejsza niż midlayer puchowy i cieplejsza niż klasyczne docieplenie poliestrowe.

“To nasi zawodowcy motywują nas do ciągłego rozwoju, do analizowania naszych sprawdzonych modeli i technologii w celu ich usprawnienia i udoskonalenia (Philip Tavell, Category Managing Director kategorii Ski w Helly Hansen). “Nowa izolacja LIFALOFT™ Air jest rezultatem rozmów z współpracującymi z nami narciarzami biegowymi, ratownikami górskimi, którzy potrzebowali jeszcze lżejszej I cieplejszej ociepliny, przy utrzymaniu maksymalnych parametrów oddychalności, jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować tę nowość”

Kurtka, midlayer  LIFALOFT Air Insulator Jacket dostępna jest  w wersji damskiej i męskiej w sklepach sportowych I na www.hellyhansen.com

Translate »