Helly Hansen wprowadza odzież termiczną H1 Pro Protective zaprojektowaną dla optymalnej ochrony i wydajności aerodynamicznej

Helly Hansen wprowadza odzież termiczną H1 Pro Protective zaprojektowaną dla optymalnej ochrony i wydajności aerodynamicznej

Norweska marka Helly Hansen wie, jak projektować sprzęt, który wytrzyma trudne, nieprzewidywalne warunki. W latach 70-tych marka stworzyła pierwszą techniczną odzież termiczną, niezbędną do utrzymania suchości i ciepła, zwłaszcza w miesiącach zimowych. Od tego czasu Helly Hansen kontynuuje wprowadzanie innowacji w kategorii odzieży termicznej, zapewniając funkcjonalny sprzęt sprawdzający się podczas różnych aktywności fizycznych, nawet w niskich temperaturach. W sezonie jesień/zima 2021, marka wprowadza swoją najnowszą innowację, top oraz spodnie termiczne H1 Pro Protective, zaprojektowane dla optymalnej ochrony i aerodynamicznej wydajności na stokach.

Nowa linia odzieży termicznej H1 Pro Protective, opracowana w oparciu o opinie profesjonalnych zawodników narciarskich Helly Hansen, w tym reprezentacji Kanady w narciarstwie alpejskim,  posiada unikalną konstrukcję zawierającą ochronne wkładki umieszczone w strategicznych miejscach, tak aby stworzyć efektywny system z zewnętrznym kombinezonem narciarskim. Bazując na swoich doświadczeniach, profesjonalni narciarze zgłaszali potrzebę odzieży, która zapewniałaby im większą ochronę, nie tworząc przy tym dodatkowego obciążenia, a jednocześnie zwiększającą ich prędkość. W rezultacie projektanci Helly Hansen stworzyli nową odzież termiczną ze strategicznie rozmieszczonymi materiałowymi poduszkami wbudowanymi w jej konstrukcję. Zaprojektowana z myślą o aerodynamicznych osiągach, odzież termiczna H1 Pro Protective posiada również kompresyjne dopasowanie, które utrzymuje ochraniacze na miejscu podczas zakładania kombinezonu do narciarstwa alepjskiego.

„Opinie profesjonalistów są podstawą wszystkiego, co robimy” – powiedział Philip Tavell, Dyrektor Zarządzający Kategorią odzieży termicznej w Helly Hansen. „W przypadku naszej nowej linii H1 Pro Protective naprawdę słuchaliśmy tego, czego potrzebują nasi profesjonaliści i staraliśmy się wprowadzać innowacje i dostarczać sprzęt, który zapewni im bezpieczeństwo, a jednocześnie będzie ukierunkowany na wydajność.”

Odzież termiczna H1 Pro Protective jest stworzona z zastrzeżonych przez Helly Hansen włókien LIFA® w bezszwowej konstrukcji, oferując doskonałe zarządzanie wilgocią, jak również maksymalny komfort i swobodę ruchów. Nowa odzież termiczna o kroju unisex, będzie dostępna w sklepach i online jesienią 2021 roku.

 

Translate »