Helly Hansen zaprasza Żeglarzy do konkursu- #JoinOurCrew  – i wygrania wyprawy żeglarskiej All-Inclusive do Newport

Helly Hansen zaprasza Żeglarzy do konkursu- #JoinOurCrew – i wygrania wyprawy żeglarskiej All-Inclusive do Newport

Legenda norweskiego kapitana Helly Juell Hansena narodziła się w 1877 roku u wybrzeży Norwegii z jego miłości do niespokojnych, wzburzonych wód Morza Północnego
Dziś firma nosząca jego imię dzieli taką samą pasję do wszystkich form żeglarstwa – od małych dinghy poprzez żeglugę turystyczną, śródlądową i dalekomorską.

#joinourcrew_Poland_750x200

Helly Hansen zaprasza żeglarzy by w wybranej przez siebie kategorii – dalekomorska, śródlądowa, małe łodzie żaglowe (dinghy) czy morskie żeglarstwo turystyczne –umieszczali swoje żeglarskie zdjęcie na stronie , www.hellyhansen.com/joinourcrew. Nazwa zdjęcia musi zawierać opis tego, co zgłaszający kocha w żeglarstwie najbardziej.

Zdjęcia i opisy ukochanej w żeglarstwie rzeczy sędziowie będą oceniać w czterech kategoriach: żegluga dalekomorska, żegluga śródlądowa, małe łodzie żaglowe (dinghy) i morskie żeglarstwo turystyczne. Helly Hansen zaprosi zwycięzcę w każdej kategorii na wyprawę żeglarską All-inclusive do Newport w okolicach Rhode Island (USA).
Konkurs trwać będzie od 11 marca do 9 kwietnia 2015 roku.

Helly_Hansen_SS15_joincrew_728x90

Czterech zwycięzców otrzyma od Helly Hansen nagrody rzeczowe i dołączy do załogi światowej sławy żeglarza i ambasadora Helly Hansen – Tima Healy. Razem z nim zwycięzcy wyruszą na żeglarską wyprawę życia po zatoce Narragansett Bay. Tim Healy zdradzi uczestnikom wyprawy sekret swoich światowych sukcesów i poprowadzi szkolenie z obsługi łodzi, technik żeglarskich i pracy z żaglem.

Od 1999 roku Tim Healy zdobył 17najważniejszych tytułów w klasie J/24 oraz wielokrotnie był nominowany do nagrody Rolex Yachtsman. W roku 2014, zdobył tytuł mistrza świata J/I zajął trzecie miejsce w Mistrzostwach Świata J/24.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »