Hiking w butach Merrell Azura Gore-Tex®

Hiking w butach Merrell Azura Gore-Tex®

Dla kobiet, które szukają idealnego obuwia outdoorowego marka Merrell na sezon wiosna-lato 2014 przygotowała nowy model Azura Gore-Tex®. To lekkie i wygodne buty do hikingu, które zachowując stylowy wygląd będą niezawodne podczas wędrówek.
Buty Azura Gore-Tex® zostały wykonane z siateczki oraz wodoodpornego nubuku, który zapewni odpowiednią ochronę w zmiennych górskich warunkach atmosferycznych. Membrana Gore-Tex® zabezpieczy przed wilgocią i odprowadzi parę wodną na zewnątrz sprawiając, że stopa pozostanie sucha.

merrell-logo
Wnętrze buta zostało zaprojektowane z myślą o komforcie. Wyściółka z siateczki pozwala stopom oddychać a technologia M-Select Fresh będzie gwarantem świeżości podczas długich wędrówek. Zastosowane rozwiązanie wykorzystuje naturalne mikroorganizmy i zapobiega rozwojowi bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu.
Merrell Azura Gore-Tex® posiadają podeszwę M-Select GRIP o 11 milimetrowym spadku, która zapewni dobrą przyczepność w trudnym terenie, nawet na mokrym podłożu. Poduszka powietrzna Merrell Air Cushion Midsole amortyzuje pięty i poprawia stabilność.
Merrell Azura Gore-Tex®, w przeciwieństwie do tradycyjnych butów outdoorowych, są bardzo
lekkie – ważą tylko 340 gramów. Z pewnością zdadzą egzamin podczas wiosennych wędrówek tatrzańskimi czy beskidzkimi szlakami.

24338_Azura_GTX_449 zł

Out. Perform. Marka Merrell, dzięki nowemu globalnemu hasłu inspiruje do codziennego podejmowania wyzwań, pokonywania własnych słabości oraz poprawiania swoich wyników.
Merrell od ponad 30 lat zapewnia wysokiej jakości obuwie wszystkim entuzjastom aktywnego wypoczynku. W jego ofercie są buty typowo wyczynowe, jak i modele znakomicie wpisujące się w krajobraz miejski.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »