Hu, hu, ha! Nie taka zima zła! – przyślij fotę na konkurs, by przekonać o tym innych

Outdoorowa porównywarka cen oraz firma Arc’teryx zapraszają do zaczarowania zimy i pokazania, że może być najfajniejszą porą roku. W konkursie można wygrać czapki firmy Arc`teryx: Inga Toque oraz Jetti Beanie, które przydadzą się na zimowe szaleństwa.

logo_160x70

Doświadczyliśmy już w tym roku mocnych mrozów, a w wielu miejscach w Polsce jest biało. Codzienna walka z odśnieżaniem samochodu, zmarznięci pasażerowie komunikacji publicznej na przystankach, a potem uczucie gorąca, gdy siedzimy po 8 godzin w pracy w kalesonach pod spodniami – to dzień powszedni w Polsce w grudniu. Zima nas nie rozpieszcza i dla niektórych jest najbardziej znienawidzoną porą roku. Dla innych – najbardziej atrakcyjną, bo można wreszcie szaleć na śniegu.

plakat

Lubicie zimę, czy raczej wolicie zacisze domu? Jakie aktywności są możliwe o tej porze roku?

Pokażcie, jak ciekawie i atrakcyjnie można spędzać czas na śniegu. Przekonajcie innych, że „nie taka zima zła”.

Wasze fotograficzne inspiracje przesyłajcie na adres konkurs@ceneria.pl. Można przesłać dowolną ilość zdjęć (1 fota to maks. 1 MB, rozmiar do 1000 px).

czapka_1

Na zdjęcia organizatorzy konkursu czekają od 12 do 27 grudnia 2012 r. W drugim etapie (od 28 grudnia 2012 do 6 stycznia 2013 r.) będzie szansa zagłosować na wybrane przez jury zdjęcia na profilu Ceneria.pl na facebooku. W konkursie przewidziane są 2 nagrody: dla zdjęcia wyłonionego głosami jury oraz nagroda publiczności.

czapka_2

Więcej informacji na stronie www.ceneria.pl
http://www.ceneria.pl/Hu,_hu,_ha!_Nie_taka_zima_zla!_konkurs_Ceneria.pl_i_Arcteryx,6984,950,0,1,I,informacje.html

Źródło: Informacja prasowa

  • Amy

    Fajne czapeczki. Chętnie pobuszuję po tym sklepie, bo zima ciśnie coraz bardziej i bez dobrej czapki ani rusz 😀

  • Faktycznie czapki fajne i firma pierwszorzędna także jest o co walczyć 🙂

Translate »