IV Edycja Chiruca Expedition – głosowanie trwa tylko do 31 maja!

IV Edycja Chiruca Expedition – głosowanie trwa tylko do 31 maja!

Do 31 maja 2021 na oficjalnym profilu Facebook Chiruca-Outdoor trwa głosowanie na wyprawy zgłoszone do czwartej edycji projektu Chiruca EXPEDITION. Na pięć wybranych wypraw czekają buty niezawodnej hiszpańskiej marki z La Rioja!

Pierwsza edycja projektu zapoczątkowanego w 2018 roku cieszyła się sporym zainteresowaniem. Laureaci odwiedzili włoskie via-ferraty, Alpy Begamskie, Kilimandżaro, mama z nastoletnią córką odwiedziły 46 stolic Euopy a autorzy bloga Pod Szczytem w ramach projektu zdobyli 100 szczytów, by uczcić setną rocznicę Niepodległości Polski.

Druga edycja była jak do tej pory rekordowa – zgłoszonych zostało ponad 30 wypraw! Buty marki Chiruca odwiedziły Oman i Nepal podczas podróży poślubnej, przeszły wschodniokarpacką część Głównego Szlaku Beskidzkiego (na Ukrainie), słynny korsykański szlak G20, Główne Szlaki Polski wraz z całą rodziną a także odwiedziły Gruzję.

Etap zgłoszeń do trzeciej edycji Chiruca Expedition przypadł na trudny dla wszystkich czas lockdownu i pandemii. Mimo tego udało się zrealizować przejście piesze najdłuższym słowackim szlakiem z przełęczy Dukielskiej do Bratysławy, udanie się minivanem na północ czy zdobycie szczytów Korony Gór Polski. Ze względu na aktualne obostrzenia wyprawa trasą pielgrzymkową Camino wciąż czeka na realizację.

Od 1 do 31 czerwca 2020 roku trwa głosowanie na wyprawy zgłoszone do czwartej edycji projektu. Mimo pandemii zgłoszone wyprawy prezentują się bardzo interesująco:

Zgodnie z założeniami aż 5 z tych projektów otrzyma wybrane buty Chiruca, które pomogą im w trakcie podróży i będą służyć przez długie lata. Wyprawa, która otrzyma największą ilość polubień na Facebooku, zostanie zwycięzcą projektu. Prócz tego przedstawiciele organizatora, wybiorą dodatkowe dwie wyprawy wśród kolejnych dziewięciu, które zdobędą największą ilość polubień, ponadto wybiorą dwie wyprawy wśród wszystkich, które zostały zgłoszone.

Jeśli chcesz wspomóc swoich faworytów nie czekaj i zagłosuj na wyprawę (wystarczy polubić zdjęcie opisujące odpowiednią wyprawę) – został już tylko tydzień!

ALBUM DO GŁOSOWANIA

Translate »