Jack Wolfskin Polska po raz 8. wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Jack Wolfskin Polska po raz 8. wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Do czołowych sponsorów licytacji charytatywnych na XIV Karpackim Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy należy firma FAM – dystrybutor marki Jack Wolfskin w Polsce oraz właściciel sklepów turystycznych „Horyzont”, który od lat wspiera tę inicjatywę. W tym roku firma przekazała na licytację charytatywną WOŚP 42 produkty marki Jack Wolfskin o łącznej wartości 4 000 złotych.

Wśród przekazanego sprzętu wylicytować będzie można: 8 plecaków oraz znane i lubiane przez klientów akcesoria – kosmetyczki, portfele, saszetki. Przekazane modele zostały wybrane w taki sposób, aby zachęcić do licytacji zarówno stałych górskich bywalców, jak i początkujących podróżników ceniących funkcjonalność i uniwersalny wygląd sprzętu turystycznego. Cały dochód ze sprzedaży wystawionych przedmiotów przekazany zostanie na wsparcie fundacji WOŚP.

Karpacki Finał WOŚP w Tatrzańskich i Beskidzkich schroniskach PTTK łączy we wspólnym celu miłośników turystyki i gór.  W cały finałowy weekend w „grających” schroniskach odwiedzających przywitają charytatywne sklepiki oraz sobotnie licytacje, zaś w niedzielę wolontariusze wyruszą ze skarbonkami na szlaki, wyciągi narciarskie oraz do podgórskich miejscowości.

Pomysłodawcą i organizatorem Karpackich Finałów WOŚP jest Kuba Terakowski, podróżnik i dziennikarz turystyczny (n.p.m., Rowertour, itp.). Na poprzednim Finale górscy wolontariusze zebrali 66 437 zł, a w dotychczasowych Karpackich Finałach WOŚP łącznie  przekazano ponad pół miliona złotych (591.543,00 zł).

Więcej informacji o zbiórce w górskim charakterze znaleźć można tu:

https://www.facebook.com/Karpackie.Finaly.Wielkiej.Orkiestry/

Translate »